2726
عنوان

اولین گندی که تو غذات زدی چی بود ؟

354 بازدید | 44 پست

من خودم یه برار خواستم نمک اضافه کنم در نمکدون باز شد هرچی نمک بود ریخت توش😐

خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁

اولین املتی که درست کردم پره زردچوبه بود شوهرم گفت این چیه😂

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برا اولین بار زرشک پلو و مرغ درست کردم 14سالم بود توش سه تا فلفل قرمز بزرگ خورد کردم فکر کردم فقط عطر میده چشمتون روز بد نبینه یه سر رفتیم هند و اومدیم بابام بنده خدا کلی تعریف میکرد 😟

تاریخ 99.9.9 خدا رو شکر که به آرزوهام رسیدم ❤️

یادم نمیاد من خرابکاری  کاری تو آشپزی  نداشتم زیاد ولی چیزهای دیگه زیاد داشتم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

در کل اولینام خوب بود برنج ابکش کردع بودم کع خیلی خوب بود

اما سابقع زیاد تو گوجع سوزوندن دارم😂

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

تازه عقد کرده بودم رفتیم با شوهرم جنوب خونه خالم.خالم رفت سرکار قرار شد من برنجشو بذارم بعد زعفرون گذاشته بود کنار برا برنج.من برداشتم زعفرونو ریختم تو اب برنج😥😥😥😣😣 وااااای ابروم رفت برنج شده بود عین شله زرد😓😓😓😓 خالم اومد دید یه لحظه شوکه شد ولی به روم نیاورد 😣😣

💞I love you, when you call me senorita💞

من اصلا خنگ نزدم تا اینکهههه

چند روز پیش اومدم مربا هویج درست کنم

گفتم بزار یه قطره وانیل بریزم تا اینکه وانیل از دستم چپ شد

شوهرم میگفت یه بویی مید طعمش فرق دار

منم پرووو میگفتمش نه بگو مربای مامانمو بیشتر دوست دارم

بند خدا گفت نههه مال تو خوبه الکی دلم براش سوخت

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
2706