2726

نی نی یار یههههههههههههههههه پروفایل ساده می خوام عوض کنم چهااااااااااار ماهه تو نوبتم خووووووووووووووووو

عکس بدیم نیست که یه دختره فانتزیه داره با لوازم ارایشش ور می ره 

این انصافه بعضیا هر روز فرت فرت پروفایل عوض کنن و اونوقت منه بیچاره  

داری بام کاری میکنی به خاطر این پروفایله برم یه کاربری دیگه بزنمااااااااااا بعد با اون یارو دستگاهه شناساییم کنین بم انگ کلاهبرداری بزنین  

اغاااااااااااا من خسته شدم از این کفتر کاکل به سرررررررررررر

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻

، 🤔

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی  

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2728
اینم شانس تویه    

بلعععععععع اینم شانس مایه 

تازه استیکرامم خرابن الان دوسه فرستادم نمی دونم چین همینجور شانسی فرستادم

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
حالا عکس رو بزار ببینیم ایرادش چیه ؟      

با کامپیوتر اومدم عکس رو گوشیمه

نمیفهمم چرا واسه عکس پروفایل محدودیت وجود داره تو سایت  بنظرم سایتی با اینهمه کاربر باید امکان ...

دقیقاااااااا

2706