2733
2734
وااای عکس باز کرده بود؟؟؟

نه اسم مخاطبین بود مثلا به جای میر اون کلمه اشتباه رو سرچ کرده بودم میگفتم چرا نمیاره میخواستیم پروفایلشو ببینیم کیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مجرد که بودم هم  سرکار میرفتم هم برای لیسانس میخوندم

صبح ها با بدبختی بیدار میشدم

اتاقمم همیشه سگ‌میزد گربه میرقصید تا جمعه که مرتبش کنم

یه روز صبح بیدار شدم لنگه جورابمو پیدا نکردم

با بی حوصله‌ی تموم کیف لب تابم که مدل رودوشی بودو‌چسب دار برداشتم رفتم

مسیرم با اتوبوس بود

هی دیدم اول صبحی چقدر همه به من نگاه میکنن

فکر کردم خیلی خوشگل شدم واسه همه کلاس هم میذاشتم🤣🤣

اقا یه دفعه یه خانمی اومد پیاده بشه گفت خانم جورابتون

نگاه کردم دیدم جورابم عین مال بابا نوئل قشنگ چسبیده به قسمت چسب دار کیفم

وای مردم از خجالت

همون ایستگاه پیاده شدم🙈🙈🙈

2738
حتما عزیزم 

سلام منم سه شنبه نی نی به دنیا  می یاد انشاالله همه منتظران یه روزی نی نی خوشگلشونو بغل کنن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
سلام منم سه شنبه نی نی به دنیا  می یاد انشاالله همه منتظران یه روزی نی نی خوشگلشونو بغل کنن&nbs ...

ای جونم

مبارک باشه،برای ماها هم ویژه دعا کنید

شما بیایید از علائم روزهای اولتون بگید

۳ روزه کمردرد شدیید دارم و امروز ی دوتا لک دیدم(یکی خیییلی کوچیک بود یکیش اندازه دو بند انگشت میشد تقریبا) از موعدمم گذشته سرمعدمم تا ی چی میخورم تیر میکشه بنظرتون با این تفاسیر من باردارم یا ن!

ازمایش دادم هفته پیش ۳شنبه منفی بوده ۵ بود جوابش.فردا صب میخام برم سونو🥺

خدایا نجاتم بدهههههههههه😤😣
ای جونم مبارک باشه،برای ماها هم ویژه دعا کنید شما بیایید از علائم روزهای اولتون بگید

انشاالله هرچی زودتر یه نی نی خوشگل بیاد تو دامنت   اولین علائم که سرگیجه بود واشتهای زیاد درد پریودی  تو ۸ هفته تهوع وویار  بالا اوردن شروع شد تا ۱۷ هفته پدرم در اومد دیگه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2706