2726
عنوان

🔻بورس🔻معرفی چند نماد کف کانال برا ورود

| مشاهده متن کامل بحث + 47139 بازدید | 3348 پست

🔺️🔺️🔺️🔺️🔺️

دوستان امشب چندتا سهم هست تحلیل میکنم و فردا قبل از شروع بازار معرفی میکنم و میتونید استفاده کنید .. 🔺️🔺️🔺️🔺️🔺️ شبتون خوش .. ⚘⚘⚘

🔺️  بورس همیشه سود کردن و مثبت شدن نیست بعضی از روزهارمنفی هم داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ..  دوستان من بخوام هر پست و کامل جواب بدم یه خورده وقت گیره اما در جواب بیشتر سوالهاتون ب ...

سلام ببخشید اقا بورسی دلم بحالت سوخت 😂 واقعا خیلی اذیتت میکنیم ما رو مثل شاگردان کلاس اول ابتدایی حساب کن که تازه دارن الفبا یاد میگیرن و با گرفتن نمره 19 میشینن گریه میکنن 😂😂😂😂

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
یه سوال مهم دارم اینکه میگید چند تا سهم داشته باشید خب من خودم 7 تا سهم دارم دو روز مثبت میشن دوبار ...

منو شما حدودا باهم اومدیم تو بورس از شما منفیه از من همش بسته هیچکاریش نمیتونمم بکنم خگستر سبزوا فولاد که بستس ذوب هم که منفی همش😂😂😂 یه شستا و صبا رو دارم یکم خوبن

2728
منو شما حدودا باهم اومدیم تو بورس از شما منفیه از من همش بسته هیچکاریش نمیتونمم بکنم خگستر سبزوا فول ...

منم وتجارت و فولاد بستس و ثاخت و اتکام و وساپا و هرمز همه منفی ان فقط وسپه مثبته

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

سلام دوستان . صبح بخیر .⚘⚘ 

سهمهایی که معرفی میکنم الان نگاه کنید بعضی ها سرخطی بزنید که گیرتون بیاد بعضی از سهم ها پله ای باید ورود کنید چون احتمالا شنبه هم منفی باشه پس پله ای و ورود کنید خودتون سهم ها رو تحلیل کنید من ضمانتی رو خرید کسی ندارم ..

🔺️خفنر 

🔺️وبصادر

🔺️مرقام

🔺️سپاها

🔺️هرمز پله ای

🔺️شغدیر پله ای 

موفق باشید ⚘⚘⚘⚘⚘

سلام دوستان . صبح بخیر .⚘⚘  سهمهایی که معرفی میکنم الان نگاه کنید بعضی ها سرخطی بزنید که گیرتو ...

شمام موفق و سلامت باشید.

سلام دوستان . صبح بخیر .⚘⚘  سهمهایی که معرفی میکنم الان نگاه کنید بعضی ها سرخطی بزنید که گیرتو ...

خفنر و وبصادر صف خرید شدن و مثبت و گرفتن ... 👍

دوب بهتره الان بخرم برای بلند مدت یا فملی؟هر دو منفی هستند

جفتشون نزدیک به کف کانال هستن اما فکر کنم فملی رشدش زودتر باشه .. بازم نظر خودته

2706