2737
2734
عنوان

واقعا انصافه بچه اونا کجا بچه من کجا

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه من از همون اول عین بچه تو.... فقط تو ۱۰ ماهگی یهو راه رفت. الان ۱۴ ماهشه حرف میزنه. یهو رشد خواهد کرد.

مراحل رشد بچه ها فرق داره. نگران نباش گلم.

من خودم تپل و درشتم ناراحتم و خوشحالم که دخترم ریزه

2728
بچه من از همون اول عین بچه تو.... فقط تو ۱۰ ماهگی یهو راه رفت. الان ۱۴ ماهشه حرف میزنه. یهو رشد خواه ...

بچه تو ک خوبه، بچه من پنج ماهگی نشست، نااااااااااز 14 ماهگی فقط و فقط می‌نشست 

اصلا چهار دست و پا نرفت 

هرکی بهش میگفت تنبل خانم یه چشم غره بهش میرفتم 

تو دلم خون بود ولی نمیزاشتم کسی نمک رو زخم بپاشه 

14 ماهه ک شد یه صبح بیدارشدم دیدیم بالا سرم وایساده راححححت قدم اول رو برداشت، از فرداش راه افتاد 

همه اینجوری بودن 😕😕😕😕😕

استارتر عزیز بچه با بچه های دیگه فرق میکنه بچه منم ریز ۲/۵کیلو سبزه خیلی تند اصلا مامانم نمیتونس بقلش کنه همه میترسیدن دست بهش بزنن با همسنای خوش که ۲ماه بزرگتر یا کوچیک تر بودن قدش کوتاه بود الان خدارو شکر هم قد اونا شده .دیر حرف زد نوه داییم که ۲ماه بزرگ تر بود ۲سالش بود حرف میزد مثل امدم بزرگ بچه من همون بابا مامان دد میگفتن الا که ۳سالشه خدارو شکر کامل حرف میزنه ولی پسرداییم ۲ماه از پسرم کوچیک تره هنوز بابا دد میگه جمله نمیگه .دندون هم بچه من دیردراود دکتر گفت بچه هرچقدر دیرتر دربیاره دیرتر خراب میشه .

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
بچه تو ک خوبه، بچه من پنج ماهگی نشست، نااااااااااز 14 ماهگی فقط و فقط می‌نشست  اصلا چهار دست و ...

الان ذله شدم از دستش. هیچی نشده جمله کوتاه میگه . همش میگه بریم بیرون. بالش رو میاره میزاره جلو مبل یهو میبینم رو دسته مبله یا رفته تو لباسشویی. پوشکشو باز میکنه . پی پی رو میگه. بیش از حد شیطون الانم نگران پیش فعالیش شدم

2738
الان ذله شدم از دستش. هیچی نشده جمله کوتاه میگه . همش میگه بریم بیرون. بالش رو میاره میزاره جلو مبل ...

ای جونم 

دختر منم همینطور خیلی زود زبون در آورد 

من میبرمش دکتر برا تنبلیش، دکترا بهم میگفتم بچه ها تنبل خیلی باهوش‌ترن، الانم ک راه میره آتیش میسوزونه 

خدا حفظشون کنه ایشالا 

💕دوستان عزیز 👈👈👈 تو اپلیکیشن دکتر ساینا کلی پزشک متخصص هست در همه زمینه ها. شما میتونید به صورت آنلاین از پزشک متخصص مشاوره متنی یا تلفنی بگیرید و هر سوال پزشکی که داشتید رو بپرسید. از لحاظ وقت و هزینه خیلی هم به صرفه است. چون تو این کرونا مطب دکتر هم نمیخواد برید.👌👌👌