2737
2734

جشن عقدشون بود 

پسرداییم منو دوس داره ...اینجور بگم کلا همه رو دوس داره چشمش به همه بود اونشب

بعد موقع رفتن خانومش کشید کنار منو گفت فک کنم هم سنیم بهش گفتم اره گفت رشتت چیه گفتم تجربی و این داستانا بعد گفت اتفاقا منم پرستاری قبول  شدم اما نرفتم

من هم با شناختی که از خانواده داییم داشتم بهش گفتم دیگه با (محسن)ازدواج کردی قید درس رو هم باید بزنی اونم خنید گفت اره دیگه😐

فرداش چندنفر از فک فامیل به من زنگ زدن که چرا اینجور گفتی ناراحت شده 

ولی من واقعیتو گفتم دختره هم توروم خندید بیشور بعد پشتم رفته گریه و زاری کرده من با این فک و فامیل عتیقه چیکارکنممم

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سکوت جواب ابلهان است

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
2738

حالا همتونم چه گارد گرفتین اما بنظر من کار تو خوب نبوده اسی دختره جلوت بروز نداده ناراحته پشت سر دیگه نتونسته کنترل کنه خودشو خواهشا براش شاخ نشو تازه عروسه پره هر کسو دوست داشت فعلا که اونو گرفته

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2706