2737
2734
عنوان

به همفکریتون نیازمندم

113 بازدید | 22 پست

دوست شوهرم گفته پیشنهاد داده فردا بریم طبیعت گردی. ما که ماشین نداریم قراره اون یکی از ماشیناشو بده به ما.

من به شوهرم گفتم بهش بگه ناهار مهمون ما باشن.

اما ایشون گفته بود راضی به زحمت نیستیم و میخایم گوشت ببریم همونجا کباب کنیم.

حالا بنظرتدن چکار کنم. برنج بزارم، مرغ هم ببرم اونجا کباب کنیم؟ یا کلا چی بپزم چی ببرم.؟

میترسم بخاطر کرونا دلش نخاد که از غزاهای ما بخورن، درسته؟

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی.... اونچیه شبیه پنکیکه ولی نازکتره

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
2738

جوجه کباب اماده کن اونجا کباب کنین 

خوشمزس تازه رو اتیش جلو خودشونم هس 

شیراز بودی دیگه؟حالا کجا میرین😁 

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
اسی.... اونچیه شبیه پنکیکه ولی نازکتره

پنکیک ی لایه س  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوجه کباب اماده کن اونجا کباب کنین  خوشمزس تازه رو اتیش جلو خودشونم هس  شیراز بودی دیگه؟ ...

جواب سوال پست قبلم رو میدونی؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
پنکیک ی لایه س    

نه بابا... یه اسمی داره

میریم سمت رودبال سپیدان. احتمالا زیاد

😍خوش بگذرههههه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوجه کباب اماده کن اونجا کباب کنین  خوشمزس تازه رو اتیش جلو خودشونم هس  شیراز بودی دیگه؟ ...

از کجا یادته که من شیرازم

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@
2706