دیگه انقدر گرونی شده فکرنکنم کسی دنبال این بچه بازیا بره دیگه

اووو خواهر ما رو نبین پره همه جا 

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا باید اسم خودتو شوهرتو بنویسی تو دسشویی و با افتخار عکسشو شیر کنی؟؟😐😂

😂😂😂😂🤚

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2731
فردا زایمان میکنی؟🤩

ن عزیزم دوشنبه☹️☹️❤️❤️

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂تو دسشویی اسماشونو نوشتن اونم با گل😂😂😂😂😂😂چوب میکردید تو لوله سرش عنی میشد اسماتونو مینوشتید جذاب تر می‌شد😂😂😂

اسکل شدم فحش ندید😂😂😂😂😂😂😂🤦💓

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

وااااای لنتی تازه دمپاییاشونو دیدم😂😂😂😂😂😂 

خداااا 

مگه اینا نسلشون منقرض نشده بود😂😂😂😂😂😂😂😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
😂😂😂😂😂😂😂😂😂تو دسشویی اسماشونو نوشتن اونم با گل😂😂😂😂😂😂چوب میکردید تو لوله سرش عنی میشد اس ...

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
2706