2733
2734
عنوان

چ گیری کردیما😡

453 بازدید | 33 پست

بچه ها واسه لاغری ران و باس ن چیکار باید کرد؟؟؟هرروز و هر ثانیه ای که بخوایم بریم بیرون با شوهرم یه دعوای مفصل داریم.دیگه خسته شدم اینقد که آرزوی پوشیدن لباسام به دلم موند.

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔

یه برنامه تو گوگل پلی هست برای ران و پا اگر تنبلی نکنی و انجام بدی نتیجه ۱۰۰۰۰ میبین

خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بکن بدشون بمن😐

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

واسه من هم خیلی بزرگه همیشه معذبم

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 

من میخام چاق بشه 😐بیا عوض کنیم😂

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2738
خوبه که 

اگ نداشته باشی اوخ نگاه ماهواره و نت میکنن...اگ هم باشع کع میخوای غرغراشونو جمع کنی

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔
من میخام چاق بشه 😐بیا عوض کنیم😂

ببر براخودت😂😂

پاهای منو😐انقد لاغره😂😂😂

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
اگ نداشته باشی اوخ نگاه ماهواره و نت میکنن...اگ هم باشع کع میخوای غرغراشونو جمع کنی

تکلیفشون مشخص نیست واقعا😂

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
پاهای منو😐انقد لاغره😂😂😂

خخخ الهی چ گوگولی😂

2706