2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اسم قرمه سبزی میاد یاد اون کاربر بنده خدایی میفتم که قرمه سبزی درست کرده بود یادش رفته بود لوبیا بری ...

ی کاریر بود عکس گذاشت میگفت مامانم تو قورمه سبزی

سبزی نمیریزه😑😕

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

پیاز داغ کن 

گوشتو ک از قبل یخش باز شده رو بریز با پیاز داغ تفت بخوره بعد سبزی و بهش اضافه کن و زرد چوبه رو موقعه ای ک پیاز داغ کردی بهش بزن 

بعدم لوبیا رو ک از قبل خیس کردی بهش اضافه کن یه کوچولو تفت بده و آب بریز بزاره بپزه 

نیم ساعت قبل خاموش کردن اگه رب انار داری یه قاشق رب انار بزن بهش 

اگر نه آب لیمو بزن بذار نیم ساعت بمونه بعد خاموش کن 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
اسم قرمه سبزی میاد یاد اون کاربر بنده خدایی میفتم که قرمه سبزی درست کرده بود یادش رفته بود لوبیا بری ...

منم اون روز خونه مادر شوهرم درس کردم اخراش یادم افتاااد ک مرغ انداختم زود پخت گفتم گوشت قرمزارو پیدا نکردم😜

مرسی عزیزم برم دست کنم ❤

خواهش می کنم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2706