2737
2734

خعلی شیطون بودم 😐بسی زیاد

ازم همیشه رژ میگرفتن تو دبیرستان😐😂

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ما لی لی و کش بازی میکردیم

خیلی شر بودیم😑

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

وای کلاس کنکور می پجندیم با دوس پسر دوستمون می رفتیم کافه

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد
2738

وای یه چیزی😐

راهنمایی بودیم یه عده شر کلاس ما شیطون بودیم ولی شیطنت هامون حد و اندازه داش 

داشتیم تو خیابون میرفتیم دوست پسره همکلاسیم یه بطری مشروب انداخت جلو پاش😐ما هم مشروب ندیده دویدیم دنبالش معلم عربیمون دید فرداش هر کی که تو اون کوچه بود رو بردن دفتر چوب کردن تو آستینمان😂

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

کلی گند زدیم😂

یه معلم چاق مزخرف داشتیم همه ازش متنفر بودن زیرش سوزن گذاشتیم نشست هیچیش نشد کلاس رفت رو هوا بعد یکم تکون خورد رف تو😂درآورد کج شده بود

ازمون پول صندلی گرفتن توله ها😐

کاش امسال باز بشه مردیم

😭من راضی نیستم برم

راهنمایی  هستم دبیر مرد داریم امسال میخواست  زیر گروه انتخاب کنه به جای آقا گفتم خانم یه بار دیگه دوستم گفت خانم عصبانی شد گفت هروقت بامن داشتین یه تسبیح بگیرین دستتون بگید آقا وقتی میرفتم پایتخته نمیتونستم  نفس بکشم   یه بار که میرفتم تمرین ریاضی هامو نشون بدم اینقدر صلوات فرستادم دوستم گفت نمی خواهد برو نمیکشه که آدم را من رفتم بیست گرفتم یه بار داشت درس می‌پرسیدازمن تند تند می پرسید من هم قاطی کردم تند تند جواب دادم خودش خنده اش گرفته بود 😂😂  همه درمورد کلاس 

ریاضی بود 

2706