2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وحشتانکه همون سوندش نابود می‌کنه🥺من تا حالا انجام ندادم اما برای خواهرم که میخواستن سوند بزارن جیغش درآمد🥺

خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁
2738

اگ قرارِ سزارین بشی پمپ درد بگیر ...قبل رفتن ب اتاق عمل با دکترت حرف بزن برات پمپ درد وصل کنن....بعد عمل ک کم کم شروع میشه درد یعنی اثر بی حسی از بین میره پمپ درد یه دکمه داره اونو خودت میزنی بهت ارامبخش تزریق میشه دردو خیلی خیلی کم میکنه .....

به دستان خدا خیره شدم ، معجزه دیدم🤩
وحشتانکه همون سوندش نابود می‌کنه🥺من تا حالا انجام ندادم اما برای خواهرم که میخواستن سوند بزارن جیغش ...

قشنگ معلومه امتحانش نکردی

فقط داری جو میدی

طرف میخواد بره عمل کنه،داری روحیه میدی بهش ،ها؟

منم میخام سزارین بشم.به هیچ وجه حاضر نیستم با زور زدن و داغون کردنِ خودم بچمو بدنیا بیارم🤗

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
وحشتانکه همون سوندش نابود می‌کنه🥺من تا حالا انجام ندادم اما برای خواهرم که میخواستن سوند بزارن جیغش ...

منم از سوندش بیشتر از همه ترسیدم.بعدشم که مرخص شدم سردرد بدی داشتم تا حدی که داد میزدم

2706