2737
2734
شما میدونی کدوم داروخانه ها دارن؟ بنظرتون داشته باشن ارسال میکنن؟ 

نمیدونم ارسال دارن یا نه

من از داروخونه بیمارستان رضوی میخریدم ینی همه جاها داشت مشکلی تو پیدا کردنش نداشتم

الان هیپ میخرم ک اونم تو مشهد فقط یه داروخونه میاره 

99/9/9 نمیدونم چیه دیدم همه گذاشتن منم گذاشتم 😎😎😎

مگه میشه یهو همه تموم کنن معلوم نیست جریان چیه، از دیروز گوشی دستمه همش دارم تماس میگیرم، چند نفرم فرستادم تو شهر بیچاره ها میگن همه گفتن برامون نیوردن😞 کاش بیشتر گرفته بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم ارسال دارن یا نه من از داروخونه بیمارستان رضوی میخریدم ینی همه جاها داشت مشکلی تو پیدا کردن ...

منم کرمان آخرین بار که گرفتم پرسیدم کمیاب که نیست گفت نه بابا همیشه داریم حالا هیجا گیر نمیاد!

ممنون عزیزم شماره شو پیدا میکنم تماس میگیرم

مگه میشه یهو همه تموم کنن معلوم نیست جریان چیه، از دیروز گوشی دستمه همش دارم تماس میگیرم، چند نفرم ف ...

بچه من وزنش خیییلی پایینه با pdf هم تغییر چندانی نکرد ولی حس میکنم مقویتر از بقیه بوده، دیگه‌نمیخواستم شیرشو عوض کنم حالام که اینطور شده،

شما از هیپ راضی هستین؟ وزن گیریشون خوبه؟

2731
بچه من وزنش خیییلی پایینه با pdf هم تغییر چندانی نکرد ولی حس میکنم مقویتر از بقیه بوده، دیگه‌نمیخواس ...

پسر و دختر من یک کیلو بودن با پی دی اف شدن هشت الان پنج ماهن دو ماه اول ببلاک میدادم از یک شدن دو و نیم ماه بعد پی دی اف دادم یهو شدن چهار پنج شیر خوبیه خدا ازشون نگذزه بچه هام گشنه خوابیدن

2738
پسر و دختر من یک کیلو بودن با پی دی اف شدن هشت الان پنج ماهن دو ماه اول ببلاک میدادم از یک شدن دو و ...

من بچه م ۲۳۰۰ بود الان نزدیک ۹ ماهشه تازه ۶ کیلو شده، الان یک ماهه دارم این شیرو میدم کلی شیر امتحان کردم هیچکدوم به درد نمیخوردن بنظرم این خیلی بهتر از بقیه بود، اینهمه از اول دکتر بردم هیچکدوم نگفتن اینو بده تا یک ماه پیش یکی گفت اینو بده،

الهی بمیرم نی نی هات گشنه خوابیدن غذا هم که نمیتونی بدی😔

من شنبه زنگ میزنم به شماره رو قوطی ببینم جریان چیه تا کی وضع اینه

من بچه م ۲۳۰۰ بود الان نزدیک ۹ ماهشه تازه ۶ کیلو شده، الان یک ماهه دارم این شیرو میدم کلی شیر امتحان ...

خاک تو سر مسولین به ی دارو خونه گفتم  قوطی چهل میدم فقط یکی بده نداد واقعا بد بد 

خاک تو سر مسولین به ی دارو خونه گفتم  قوطی چهل میدم فقط یکی بده نداد واقعا بد بد

میگن شرکت برامون نفرستاده معلوم نیست راست میگن یا دارن نمیدن😔 توکل به خدا... شماهم غذا کمکی اگه میدین بهشون بدین همون آپتامیل ۱ هم به زور بدین گشنه نخوابن

میگن شرکت برامون نفرستاده معلوم نیست راست میگن یا دارن نمیدن😔 توکل به خدا... شماهم غذا کمکی اگه مید ...

نمی خورن اصلا آپ یک و تروویتال امتحان کردم نخوردن

2706