2726
عنوان

چه خبره؟چه خبره؟🤬خانما بیاین همه⁦❤️⁩

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 41 پست
واقعا تحمل ندارین برین از تاپیک بیرون نه اینکه گزارش بزنید تا ه داشتم میخوندم

بخدا برای خیلیا اون تاپیک مفید بود،۳۰ صفحه تجربه افراد کرونایی و بحث درباره ی منابع مختلف و...عالی بود،نمیدونم چرا این کارو کردن

کسایی ک کرونا گرفته بودن خودشون حرفای منو تایید میکردن و یک سری چیزا هم برای تکمیل اضافه کردن،نمیدونم اینا از کجا پیداشون شدن با منطق عجیب و علمای نوظهور و بی اساسشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا برای خیلیا اون تاپیک مفید بود،۳۰ صفحه تجربه افراد کرونایی و بحث درباره ی منابع مختلف و...عالی ب ...

منم تازه داشتم می‌خوندم خالم همه علایم کرونا داره فقط سرفه نمیکنه حالا همش گریه نمیکنه میگه من کرونا گرفتم یعنی کرونا گرفته اصلا نمی‌توانست تو گوشی حرف بزنه آنقدر گریه کرده بود

2728
کرونا که چیزی نی  من با قانون جذب میخوام جانی دپ رو جذب کنم😅😂

اساتیدش در نی نی سایت زیادن،من نمیدونم اگه انقدر قانون جذبشون معجزه گره پس اینا ک همش ناله میکنن منم،خب با اون قانون عجیبشون همونطور ک در حال دفع کرونایی،ی سوهر جذب کن،ی کار خوب جذب کن،بدبختی های روحیش رو طرف نمیتونه با قانون جذب دفع کنه بعد میاد نظریه دفع کرونا با قانون جذب میده!تموم دانشمندای دنیا عاجز شدن،بعضی خانمای نی نی سایت متخصص!!!

تو اینستا یه پست دیدم دکتره میگفت نه بابا کرونا چیزی نیست ذهنتونو مثبت کنین و اعتقاد داشته باشین که ...

دقیقا اینام تو تاپیک من همینا رو میگفتن،دلم میخواست از این همه جهل خودم رو بکشم

تو تاپیک نی نی یار دیدم نوشته تاپیک کرونا ممنوعه و اینجور تاپیکا میترکن.  شاید نی نی یار ترکون ...

عزیزم ۳۰ صفحه بدون هیچ مشکلی پیش رفت،تا اینا ریختن توی تاپیک،یهو تاپیک ترکید!

منم تازه داشتم می‌خوندم خالم همه علایم کرونا داره فقط سرفه نمیکنه حالا همش گریه نمیکنه میگه من کرونا ...

نمیدونم بخدا،ولی توی اون تاپیک کسایی ک گرقته بودن خیلی مطالب خوبی گفته بودن و خیلیا مثل شما اومدن راهنمایی گرفتن

۱- تک سرفه خشک + عطسه = آلودگی هوا ۲- تک سرفه + مخاط + عطسه + آبریزش بینی = سرماخوردگی ۳- تک سر ...

از دیروز یه مقدار سرفه میکنم هیچیمم نیست.ترسیدم

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

متاسفانه ی عده ادم کوتاه فکر ی مرگ دست خداست دستشون گرفتن و‌هرغلطی میخوان میکنن مگه غیراینه تو قران فرموده تمام اعضای بدن انسان در روز قیامت گواه و شهادت میدن!مگه نخوندید خودکشی گناه کبیرس!!! شما وظیفه داری درقبال جانت و بدنت و اعضای داخلی بدنت و اگر از قصد مزاقبت نکنی باید برای تک تکش پاسخ بدی!

2706