2737
2734
اي جانم چقد خوبه همه جا شمارو ميبينم يه عالمه انرژي مثبت ازت ميگيرم😍😍😍😍 ممنون عزيز دلم❤️❤️❤️

عزيزم منم تا شما رو ميبينم شاد ميشم ,حس خوبي بهم ميدي عزيزدلم 😍😍😍😍😍😍😍يه ارامش خاصي توي صورتتون هست 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب من عکس بذارم ک فرار میکنین تا الان داشتم تمیز میکردم خشک بشه مرتب هم بکنم بعد عکس میذا ر م

فک کن حسش نبود عکس بدارم تاپیک پارسالمو براتون کپی میکنم تنبل هم خودتونین  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2931224/آشپزخونه-م-خوبه?postId=97185502

2731

من مستاجرم امسال هرچی خونه دیدم یا کابینت نداره یا اگه داره از این ویترینی شیشهای هاست. تازه باید چهار برابر الان بدیم اونم نه محله ای که توش هستیم یه محله پایین تر. دعا کنین همه خونه دار شیم به امید خدا

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

عالیه

منم متنفرم چیزی رو کابینتا باشه همچیو میزارم تو کابینت خلوته خلوته خلوت

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738

سلام خانوما تا هستین میخواستم یه نظر خواهی بکنم خونمونو تازه ساختیم حتی نیمه کارست الان بعد اشپزخونش مطبخ داره تازه عروسم هستم  اصلا ازین چیزی سر در نمیارم به نظرتون لباسشوییم رو بزارم تو مطبخ یا توی اشپزخونه اصلی

2706