2733
2739

من ۲۷ سالمه ولی بی بی فیسم و قدووزنمم تقریبا خوبه حالا نمیگم زیبام ولی هرکی میبینه میگه خیلی خوبی

راستش اصلا از لباس پوشیدنم راضی نیستم خیلیم زیاد میخزم ولی الکی ملکی

درامد منو همسرمم ب نسبت خوبه و خداروشکر راصی هستیم فقط این چندماه اینده بنا به دلایلی واقعا زیر قرض رفتیم ینی خونه خریدیم

الان دوس دارم همممممه لباسامو بندازم دور ولی پول انچنانی نداریم که همه رو نو کنم

بگید چیکار کنم 

چند وقت یبار مانتو کیف کفش روسری بگیرم چیا بگیرم اصن

دوس دلرم خوشتیب باشم و خوش لباس ولی نیستم واقعا

چندروزه مدام بش فک میکنم

از خرید چی شروع کنم

parsimezon من لباسامو از این پیج گرفتم خیلی راضیم یه سر بزن بهشون اصفهانن البته

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو خرید لباسا سخت پسند باش،هرچیزی و هر رنگی رو نپوش ،ی چیزی بپوش که سنگین و شیک باشه و به سن و سالت بیاد،فروشگاهای اینترنتی خیلی لباسای خوبی دارن  میتونی نگاه کنی و انتخاب کنی..بعدشم اینکه قوانین ست کردن رو بلد باش .و بدون هر رنگی با چه رنگی قشنگه 

لباسایی که اصلا نمیپوشی یا وقتی میپوشیش اعتماد به نفس نمیگیری رو بنداز دور 

بقیه‌رو نگه دار

به نظرم مانتو و شومیز خیلی تو چشم تره 

پس بیشتر اینارو‌بگیر

شلوار سفید و مشکی و جین یخی و جین ابی تیره هم با خیلی ا مانت ها ست میشه اینارو داشته باش حتما

کیف و کفش هم نسبت به بقیه لباسا حالا کمتر باشه عب نداره

خودت باش👌 مگه خودت چشه؟!!
2738
تو خرید لباسا سخت پسند باش،هرچیزی و هر رنگی رو نپوش ،ی چیزی بپوش که سنگین و شیک باشه و به سن و سالت ...

دقیقا سخت پسندی خیلی ملاکه 

خودم واسه یه خرید مانتو انقد پاساژا رو زیر و رو میکنم تا شاید یه چی پیدا کردم

ولی خب خیلی هم اذیت میشم سر این اخلاقم

خودت باش👌 مگه خودت چشه؟!!

به نظرم لزوما لازم نیست شما کلی لباس داشته باشی همینکه در عین سادگی یاد بگیری بین لباسات یه هارمونی قشنگ و خوب ایجاد کنی کلی استایلت بهتر و قشنگ تر میشه

من خودم شاید کلا سالی یکی دو بار مانتو بخرم ولی چون با شلوارا و روسریای متفاوت میپوشمشون لباسام متنوع به نظر میان ضمن اینکه از وسایلات خوب نگه داری کن تا بتونی مدت زمان زیادی نگهشون داری و از طرف دیگه هر سری یه چیزی به وسایلایی که داری اضافه کنی تا تنوع و رنگ بندیای متفاوت از وسایلا رو داشته باشی و بتونی بین همه چیز تناسب برقرار کنی...

نکته بعدیم اینکه بین استفاده از وسایلا و اکسسوریات ببین که تیپت رسمیه یا اسپرت تا همه رو قر و قاطی نپوشی

عزیزم من مانتوهام از پیج mantosalmod میخرم.قیمتاش عالی.جنسشم عالی.لباس خونه ای تیشرت اینارو هم دوتاپیج دارم واست میذارم.ولی تونیک اینارو.نه ندارم.از بازار خریدم.شما جلو مهمان چ سبکی میپوشی.باحجاب یا بی ححاب

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞

من که سالها جایی نمیرم . حتی خونه خواهر شوهرام .

پس لباس بیرون به چه درد میخوره ؟ هیچی.

فقط چند ماه پیش شب رفتیم خونه  مادرشوهرم . هیچکسم منو ندید .چون شب رفتم 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

پولاتو یه مدت جمع کن در حد 500 تومن بشه

بعد چند دست بخر برای تو خونه ای

لباس تو خونه ای کهنه هاتو جمع کن دیگه نپوششون

مانتو شلوار مهمونی هم همیشه جوری بخر که حداقل یه دستش رو نپوشیده باشی 

مثلا من دو دست میخرم یکیش رو مهمونی استفاده میکنم

برای بیرون هم دو سه دست بخر چون زیاد استفاده میشه خراب نشن

عجله هم نکن

ببین اولویت با کدومه کم کم خرید کن

الان که کرونا هست کسی مهمونی نمیره برای سرکار و تو خونه خرید کن فعلا 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
دقیقا سخت پسندی خیلی ملاکه  خودم واسه یه خرید مانتو انقد پاساژا رو زیر و رو میکنم تا شاید یه چ ...

منم خیلی سخت پسندم از عید دنبال لباس بودم تا الان پیدا نکردم دیگه چند تا مدل اونم بزور پیدا کردم دادم خیاط ...بازم نگرانم بد در نیاد😪

2706