2737
2739
عنوان

شما باشین از این تیکه ناراحت میشین

360 بازدید | 44 پست

من ادم نمازخونی نیستم متاسفانه ولی روزه میگیرم و غسل حتما انجام میدم 

بعد ی بار پاهام لاک داشت چند روز حوصلم نمیکشید پاک کنم بعد مادرشوهرم گف ببخشبدا تو عسل نمیکنی گفتم چرا میکنم گفت اخه چند روزه لاک داری 

میخوام ببینم من حساسم یا اون زیادی دخالت میکرد🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اون که دخالت میکنه اما شاید فکر کرده مثل وضو که با ناخن لاک زده پا میشه فکر کردی غسلم میشه

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           
2738

حساس نباش بنده خدا کنجکاو شده😉

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

😑میگفتی پریودم  وای ب اون چه ب چیرتونم دخالت میکنه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

او زيادي دخالت ميكنه 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706