2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

👌

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂
2728

منبع؟ 

هرکی هرچی تایپ کرد گذاشت استوری، نشرش ندیم بهتره

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

منم گفتم خورده شدم.شهر ما هم تست نمیگیرن که از وضعیت قرمز دربیان.

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

سلام.لطفا هرکی اطلاع داره جواب منو بده ممنون.

من اسفند ماه کرونا گرفتم و 20 روز درگیر بودم.بویایی چشایی ام تا یکماه یا 40 روز از دست دادم.ولی برگشت.

حالا 20 روز پیش یخورده تب کردم و بیحال شدم.شاید دوروز اینطوری بودم.و حس کردم کم کم بویایی چشاییم یجوری شده!!!امثلا ماست یا لیمو ترش ک میخوردم بشدت برام بدمزه بود.و هی بیشتر شد تا جایی ک الان هرچی بخورم ی طعم و بوی خاصی تو دهن و بینیمه.همه چی اون بو رو مزه خاص رو میده.و بو و طعم اصلی رو نمیفهمم.خودم مشکوک ب سینوزیت هستم.خواستم بپرسم کسی مثل من بوده؟؟

2706