2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی بنظر شما خوبه بنظرتون برم تربیت بدنی آزاد بخونم بعد آموزش وپرورش استخدامم میکنه 

تربیت بدنی بر اساس سوابق تحصیلی تو اموزش های عالی می گیره که دولتی هستن . و حتی اگه استخدام اموزش پروش نشی میتونی تو مدارس غیر انتفاعی یا باشگاه ها شغل پیدا کنی . کامپیوترم رشته خوبیه ولی خوب بازار کارش کمه و رشته سختی هس و اگه بخوای از این رشته کسب درامد خوب داشته باشی باید بری برنامه نویسی تو اموزشگاه های ازاد یادبگیری چون خود دانشگاه بهت یاد نمیده

آزاد خوندی یا دولتی الان شاغلی ؟من میترسم برم این رشته بعد آموزش وپرورش استخدامم نکنن  

آزاد ولی ادامه ندادم اگه بخوای میتونی مدرک مربیگری مثلا ژیمناستیک یا هرچی بگیری بری تو مدارس آموزش بدی من خودم معلم پیش دبستانیم 

تربیت بدنی بر اساس سوابق تحصیلی تو اموزش های عالی می گیره که دولتی هستن . و حتی اگه استخدام اموزش پر ...

مرسی از راهنماییتون ممنونم ایشالا که آموزش وپرورش استخدام بشم من امسال میرم دهم و رشته کامپیوتر فنی حرفه ای انتخاب کردم حالا نمیدونم دانشگاه همین رشته رو ادامه     بدم یا تربیت بدنی بخونم 

یعنی بنظر شما خوبه بنظرتون برم تربیت بدنی آزاد بخونم بعد آموزش وپرورش استخدامم میکنه 

به نظرم اگه هدفت معلمیه مستقیم برو دانشگاه فرهنگ چون برای ورود محدودیت سنی دارن و اینکه قرارداد ببندن یا نه با خداست 

تازه اگه رسمی باشی خیلیییی بهتر قراردادیه

2706