1920
1924
عنوان

مادر شوهرم دیشب ساعت 9زنگ زده...

2266 بازدید | 127 پست

زنگ زده میگه دو روزه سرما خوردم. مرغ بخر خودت ریز کن تمیز بشور سینشو کباب کن بفرست واسم.... میخاستم سرمو بکوبم تو دیوار. گفتم مرغ نداریم خونه شوهرم دیر میاد گفت اشکال نداره تاساعتدوازده شبم شده باید کباب بفرستی واسم

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ببخشید ولی خندم گرفت

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
1922
1911

باید کباب بفرستی واسم!! خداییش عین همینو گفت؟ 

میگفتی الان میزنگم فلانی (همسرت) برات جوجه سفارش بده بیارن دم خونه ت

❤️❤️     وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
1904

دختر نداره؟

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  

منم زنگ زدم شوهرم گفتم من حال ندارم کباب بگیر ببر واسه مامانت. کارد ب شکمش بخوره. خو به من چه😩😩😩

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕

اشکال نداره ثواب داره بپز واسش دراینده هزارتا ازش انتظار داری اصلا فکر کن مادرخودت خواسته ازت دلش میشکنه نپزی

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.
1918