2726
عنوان

چرا هی این خوابو میبینممم؟؟؟

195 بازدید | 17 پست

همش خواب میبینم بابام میاد غذا میذاره رو گاز یا داره غذا میخوره

یا دیشب دیدم سر سفره نشستیم بابا جلوتر همه بشقاب غذارو میکشه سمتش و  تند تند شروع میکنه به خوردن

وسایل هربار خیرات کردیم...یا مامانم ی جاهایی پول داده یا وسایل داده...یا غذا درس کردیم فقط ب چندتا فامیلامون دادیم...اخه تو این شرایط نمیشه غذا پخش کرررد 

ولی من باز خواب میبینم چرا

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

صلوات و فاتحه بفرست خودت براش

مرتب درطول روز ذکر بگو براش

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
صلوات و فاتحه بفرست خودت براش مرتب درطول روز ذکر بگو براش

میگم

براش دوبارم ختم قران کردیم

کلا آدمی بود نماز روزه قضا نداشت

دست همه رو‌میگرفت و همه ازش خوب میگفتن 

نمیدونم چرا هی خواب میبینم

به خیریه های معتبر کمک کن پیج مهشید خسروی هر شب برای خانواده هایی که غذا ندارن و تو مناطق محرومن غذا میده میتونی ی مبلغیو ب نیت پدرتون کمک کنید اونجا میلیا اینکارو میکنن

ی صلوات برای سلامتی امام زمان میفرستی لطفا؟
میگم براش دوبارم ختم قران کردیم کلا آدمی بود نماز روزه قضا نداشت دست همه رو‌میگرفت و همه ازش خوب ...

واسش۱۰۰ صلوات وفاتحه فرستادم ایشاالله خیره

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
ایشون دستش از دنیا کوتاه و حتما جیزی هست که میاد به خوابتون شاید دوست داره به فقرا کمک کنید طعام بدی ...

اره خودشم اینکارو میکرد

الان مامانم ب کسایی ک وضع خوبی نداشتن وسایل مثلا مرغ روغن اینا میخره خیرات براش میده هربار

اره خودشم اینکارو میکرد الان مامانم ب کسایی ک وضع خوبی نداشتن وسایل مثلا مرغ روغن اینا میخره خیرات ...

بگین برای پدرتون فاتحه بخونن 

ان شاالله خیر باشه براتون این خواب

من از بیگانگان هرگز ننالم که با من هرچه کرد آن آشنا کرد...😔
گرسنگی تو خواب خوب نیست اینکه میبینید داره غذا میخوره یعنی خیرات بهشون رسیده وبهرمند میشند

واقعا؟

من هربار خواب دیدم ب مامانم گفنم ی چی پخش کرده

2706