2733
2734
عنوان

ی سوال عروس و دومادی😂

548 بازدید | 23 پست

حلقه نامزدی با انگشتر فرق داره ؟؟؟؟؟؟

پس چرا من نمیدونستم 

ینی اینقد چشم و گوش بسته ام 😂😂😂

من عاشق کمک کردنم حالا از هر نوع کمکی باشه هر چی از دستم بر بیاد در توانم باشه بخاطر همین از بچه گی عاشق بیمارستان و پزشک شدن شدم خیلی دوست داشتم آرزوم برآورده بشه ک شد ومن الان در کار درمانم و دکتر شدم 🥳🥳🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یدونه خریدم تمام 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738
اه منتظر سوال بی ادبی بودم

عزیزم انشالله سری بعدی ببینم چی تو دستم میاد 😂😂😂😂

من عاشق کمک کردنم حالا از هر نوع کمکی باشه هر چی از دستم بر بیاد در توانم باشه بخاطر همین از بچه گی عاشق بیمارستان و پزشک شدن شدم خیلی دوست داشتم آرزوم برآورده بشه ک شد ومن الان در کار درمانم و دکتر شدم 🥳🥳🥳
من یدونه خریدم تمام 

ون ک فعلا مجردم ولی واسم سوال بود 

الان منم تازه متوجه شدم بعد ۱۴ سال زندگی😐 حالا فرقش چیه؟

😂😂خوب شد گفتما

2706