2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ک مبتلاشدم میتونم بگم احتمال ۸۰درصد ساختگیه 

هنوز ثابت نشده پس احتمالات فعلا ملاک نیست جان دل

خدارو شکر که خوب شدی⚘

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
خدالعنتشون کنه کروناگرفتم مردمو زنده شدم با یه بچه 23ماهه ویکیم هشت ماهه توشکمم😳😳

الان خوبی ؟ خدا رو شکر خوب شدی

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
سخته بیماریش؟ 

خیلی 

اصلا روال طبیعی نداره 

ی ساعت خوبی ی سافت درحال مرگ 

ی روز ی علایم داری روز بعد ی جوردیگه

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
شاید خوده طبیعت تا کمی نفس بکشه انگاری تعداد ادما بیشتر از حد طبیعی بود ولی الان دارن کم میشن

خب چقد کم شدن 8 میلیارد نفریم 12 هزار نفر مردن

من تورا از دور میمیرم... یک عدد حس ششمی قوی❤️
2738

افراد پیییر ضعیف از بین برن نیروی جوان براشون بمونه اون وسط مسطا هم چن تا جوان بمیرم مشکلی براشون پییش نمیاد در نتیجه مصرف داروووو کمتر میشه  نیروی جوان وقت بیشتری داره برا خدمت.

محیط زیست یه نفسی می‌کشی آلودگی هوا کمتر میشه مردم کمتر میرم محیط زیست و به گند بکشن صدای زمین کمتر میشه مصرف سوخت کمتر میشه ..........

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
آیا کسی ثابت کرده که ساختگیه؟

ایا کسی میاد اشتباه خودشو قبول کنه؟؟

خودشونم فکر نمیکردن همچین طوفانی راه بندازن 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2706