2737
2734
عنوان

برم خونه بابام یانه 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 57 پست
من حرف زشتی نزدم! برگرد و دوباره بخون .  من بی ادبی نکردم ولی شما کردی ! آتش بیار بودن یه صفت ...

میتونستی جمله اخرتو بگی نه اینکه چه مادر اتش بیاری متاسفم

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💙
اخه فهمیدن دیگه چه فایده داره دوس دارم برم قدرمو بدونه ولی  از طرفی نمیخوام خانوادم ناراحت بشن ...

پس تهدیدش کن بگو اگه یه دفعه دیگه به خانواده گفتی به تمام خانوادت میگم پسر بزرگ نکردن خاله زنک بزرگ کردن 

حق نداره اعصاب خانواده شما رو داغون کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته  مامانش پشتش بود این خیلی خوبه .ولی بنظر من وقتی ماجرا تموم شده نباید فکر استاتر رو بهم م ...

عزیزم وقتی بابام زنگ زد با مادرم بحث کرد سر ما من به مامانم گفتم دیگه پامو خونتون نمیزارم چرا بابا طرف دامادشو گرفته مگه من دخترش نیستم .که مادرم شب پیام داد گفت قضیه اینجوری بوده از دست بابا ناراحت نشو

بیشترین آسیب ها رو پدرمادرهای دوطرف( مرد و زن نداره) به زندگی مشترک وارد میکنن متاسفانه . زندگی جنگ ...

افرین 

دقیقا تو همین نینی سایت یه خانوم میگفت من و شوهرم همدیگر و خیلی دوست داریم سر یه بحث کوچیک خانواده من اومد دنبال من و خانواده شوهرم هم دنبال اون 

بعد میگفت سر این قضیه منو شوهرم اصلا ب تفاهم رسیدم ولی خانوادا هامون جبهه گرفتن و داریم طلاق میگیرم 

2731
پس تهدیدش کن بگو اگه یه دفعه دیگه به خانواده گفتی به تمام خانوادت میگم پسر بزرگ نکردن خاله زنک بزرگ ...

اولین بارش نیست چندبار تو بحثامون بهش گفته بودم ولی انگار که انگار 

چقد کارشوهرت بد بوده منم یدونه ازاینادارم متاسفانه وقتی شوهرباپدرزن صمیمی میشه گندش درمباد

اره واقعا اینجور دامادا لیاقت همچین پدر زنی رو ندارن

عزیزم وقتی بابام زنگ زد با مادرم بحث کرد سر ما من به مامانم گفتم دیگه پامو خونتون نمیزارم چرا بابا ط ...

آها خب بنده خدا پورت اشتباه متوجه شده عزیزم 

حالا اشکالی نداره بنظر من این سری خونتون بمون و ب شوهرت پیام ک مادرت فرستاده رو نشون بده بگو خانوادم پشتم هستن و من بخاطر اینکه زندگیمون رو دوست دارم جایی نمیرم و نمیخوام خانواده هامون وارد دعوای ما بشن تا اینجوری شوهرت هم دیگ از این ب بعد چیزی ب کسی نگه 😉

اخه فهمیدن دیگه چه فایده داره دوس دارم برم قدرمو بدونه ولی  از طرفی نمیخوام خانوادم ناراحت بشن ...

شماهم شکایتشو به خانوادش بکن تا بفهمه چه کار بدیه 

با رفتن که قدر نمیدونه 

مشکل بزرگ تر میشه 

بمون و به ارومی بهش بفهمون کارش خوب نیس 

2738
آفرین به این خانواده  خدا برات نگهشون داره ولی تورو خدا اونا رو دخالت نده تو بحثاتون گناه دارن ...

بخدا اولین بار بود اونم تازه شوهرم دهن لقی کرده من همیشه صورتمو باسیلی سرخ نگه داشتم ولی دارم اتیش میگیرم که خانواده ما اعصابشون بهم ریخته ولی پدر مادر اون راحت زندگیشو میکنن هروقت خانواده ما مراسم داره این یه ادا در میاره ولی هیچکس جز خودم نمیدونه

شماهم شکایتشو به خانوادش بکن تا بفهمه چه کار بدیه  با رفتن که قدر نمیدونه  مشکل بزرگ تر ...

بنظرت با مادرم بگم زنگ بزنه به مامانش ؟؟؟اخه چند بار که به مادرش از پسرش گفتم فقط طرف اونو گرفته 

وای تو چرا میخای دعوا رو بزرگتر کنی😐🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

چون خسته شدمممممممم چقد تو خودم بریزم چرا خانواده من تاوان بدن ولی خانواده اون فکر کنن پسرشون شاهزادس 

ببین ی نصیحت از من ب تو 

همه  دنبال آرامش هستن خب رفکر ارامش خودت خانوادت و همسرت حتی خانوادا همسرت باش سعی نکن موضوع رو اینقدر بزرگ جلوه بدی ک همه بخاطر این موضوع ناراحت باشن .قضیه زیاد کشش نده 

چون خسته شدمممممممم چقد تو خودم بریزم چرا خانواده من تاوان بدن ولی خانواده اون فکر کنن پسرشون شاهزاد ...

خانواده شوهر هیچ غلطی نمی کنند

فقط حس می کنن الان بچشون اسیره دست شما

اگه خانواده شوهر بلد بودن ادب کنن همون بچگی ادبش می کردن 

بی خیال مردها کم کم درست میشن 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706