2737
2734
عنوان

چجوری فراموش کنم..؟

382 بازدید | 37 پست

بعضی وقت یه خاطراتی میاد توی ذهنم و آزارم میده که دوستدارم فراموششون کنم... وجودشون اذیتم میکنه

ولی نمیدونم چطور...!

مثل خاطرات دوران بچگی

همش با خودم میگم برای آرامش خودم باید ببخشمشون، ولی واقعا چطور میتونم اونایی رو که توی بچگی منو زجر دادن و یا نادیده گرفتن رو ببخشم؟

چرا باید یه بچه پنج ساله، از همه جا بی خبر و بی گناه رو کتک بزنی و فحش بدی؟ اونم بی دلیل! به باباش فحش بدی، آدم حسابش نکنی، تو خلوت تهدیدش کنی، جلوی جمع ضایع و خجالتزدش کنی، بقول خودت! نفرینش کنی؟ فکر کنی حرفاش دروغه و فقط تویی که راست میگی و اون دخترِ عقده ایت؟

چرا باید انقد ازت بترسه که استرس داشته باشه مامانش الان میره بیرون و با تو تنها میمونه؟

چرا انقد زجرم دادی😭

چرا باید یه دختر هفت ساله بخاطر این که جلوی عموش که بهش محرمه تاپ پوشیده جوری بزنی که دستش بسوزه و جلوی یکی دیگه خجالت بکشه...

من بهت چیکار داشتم بیا بهم بگو دلیل این تنفرت از من چی بوده... که الان بعد گذشت ١٣ سال هنوز بغضی از بچگیم تو گلومه...؟

بهم بگو چجوری ببخشمت که خودم راحت شـــــــــم؟

البته از حق نگذریم، اون مداد رنگی و دفتر نقاشی رو که برام خریدی اصلا یادم نمیره...

این شهر همه در پی حرفند و حسودند،آهسته و پیوسته و کم کم بغلم کن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میتونی  بخاطر خودت فراموش کن  فراموش کن  نبخش  از یاد ببر

خیلی سعی میکنم، ولی باز گاهی یادم میاد😭

وقتی تنها و غریب بودم و میرفتم پیششون منو بزور میفرستاد میگفت برو خونه خودتون چرا اومدی اینجا...

نه ولی اونم یکی ازون کسایی بود که اذیتم میکرد و... هنوزم آزارم میده😔

الان که بزرگ شدی 

به خودت اومدی 

همچین اجازه ای نده که کسی از الان به بعد توهینی بهت بکنه 

گذشته تموم شده

از امروز ، فراموش کن گذشته رو و اینده رو ببین و زندگیتو تغییر بده

2738
خیلی سعی میکنم، ولی باز گاهی یادم میاد😭 وقتی تنها و غریب بودم و میرفتم پیششون منو بزور میفرستاد می ...

بسپارشون بخدا 

بذار خدا جوابشونو بده ، 

و خودتو عذاب نده 

خودتو دوست داشته باش 

الان که بزرگ شدی  به خودت اومدی  همچین اجازه ای نده که کسی از الان به بعد توهینی بهت بکن ...

چند وقت پیش یکی ازین ادمای زندگیم داشت ازم عذرخواهی میکرد بابت رفتار گذشتش...

بخشیدمش و فراموش کردم

ولی...

این یکیو هرکار میکنم نمیتونم

داداشمم هم زورگو هست و هم زورش زیاده، مبدونم الانم بدش نمیاد باهاش لجبازی کنم و دست روم بلند کنه...

درکت کردم منم یه خاطره بد از عمم دارم واقعا متنفرم ازش و نمیتونم ببخشمش. بعد میگن بچه نمیفهمه والا ...

اوهوم

بسپارشون بخدا  بذار خدا جوابشونو بده ،  و خودتو عذاب نده  خودتو دوست داشته باش&nbs ...

حرفات ارامش بخشه

ممنونم

دوسشون دارم

ولی بعضی وقتا با یاداوریش سراسر وجودم غم و خشم میشه😡

مگه متاهل نیستی ؟ داداشتو زیاد میبینی؟

چرا هستم، نینیمم تو راهه

نه

اتفاقا مامان بابام ازهم جدا شدن و داداشم با بابام یه شهر دیگه هستن... و فقط بعضی وقتا میبینمش

2706