1803
1810

دیشب تاپیک زدم چرا دعوا کردیم، همش سرچیزای الکی

حالا میخواد بخاطر یه دعوا تمام کنه همه چیو ، ما اصلا مشکل بزرگی نداریم فقط تا دعوا میشه میگه تو بداخلاقی میکنی تو فلانی😭😭  بخاطر این میخواد جدا شیم.میگه خسته شدم. از چی ؟؟؟😭😭😭 من چی کم گذاشتم براش😭 هر وقت عصبی میشه تنهام میزاره و‌از خونه میره. منم حساسم روحیم داغونه. یه بچه سقط کردم. احتیاج ب محبت بیشتر دارم ولی اون دیگه آدم سابق نیست😭😭😭 من تو این شش سال زندگی یبارم قهر نکردم برم خونه مادرم ولی اون همیشه قهررمیکنه و شب تنهام میزاره، بچه ها از دیشب داره پیام میده دیگه نمیخوامت هر چ زجه زدم گفت فایده نداره برو ازرخونه من. گفتم بیا حرف بزنیم ولی نیومد. الانم دوباره پیام داد و گفت دیگه محاله حتی نمیخوام ببینمت. گفتم لباسامو جمع کنم شاید ترسید و‌امد. گفتم تصویری بگیر ببین دارم میرما. کلی تصوریری حین لباس جمع کردن حرف زدم و گریه کردم و حتی از حال رفتم بعد قطع شد فک کردم ترسیده و الان میاد و‌نمیزاره برم. ولی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 این پیاما رو داد 

الان میزارم

بچه ها خانواده م شهرستان فقط ی خواهر دارم. چکارکنمممممممممم اصلا باورم نمیشهههههههه دارم دق میکنم.

نی نیم سقط شده، اگه دوس داشتین یه صلوات بفرستین واسم زودتر مامان شم و بمونه برام، دلم تنگه (ممنون)🙏
از سامانه دکتر ساینا برای ارتباط آنلاین با پزشک استفاده کن. میتونی آنلاین سوالت رو بپرسی و پزشک هم سریع 
1805
1771

😔😔😔😔😔😔😔😔😔

من از دلبری  کردن  فقط  رو مخ رفتنو  بلدم 😁 لطفا منو  تو تاپیک های  جنائی و دعوا تگ  کنید  دعوا  دوس دارم 😃باید ی کتاب  بنویسم  تحت  عنوانه  باشگاهی  ک هرگز  نرفتم  و شنبه  ایی ک هرگز  نرسید 😌😌😌😌

هرچقدر عر میزنه بزار بزنه تو بشین تو خونه ی خودت

نرو پیش خانوادت چنروز دیگ دلتون براهم تنگ میشه یادتون میره

منم مامان میشم بزودی و اون تیکر معروف رو فعال می کنم زیر امضام🥰❣برا نی نی دارشدنم یه صلوات میفرستی دوستم؟!💔
1794

وااا صبر کن خودش بیاد فعلا هم جواب گوشیشو نده. . همین . . مطمئن باش رفتن تو شروع مشکلات خودشه، مملکت قانون داره، اگرم انداختت بیرون ب123بزنگ 

باران که شدی؛                                                 مپرس این خانه کیست. . . 🌻
1774