2726
عنوان

خانما کسی همچین تجربه ای داشته؟

192 بازدید | 7 پست

سلام . من یه دختر یک سال و سه ماهه دارم که بهش شیر میدم . الان دوماهه بین تاریخ پریودم دو سه روز بی دلیل خونریزی میگیرم . این ماه رفتم دکتر آزمایش داد و سونو که تا پریودم باید صبر کنم ، بعد برم سونو و گفت که بعد پریودم برم پاپ اسمیر.

خیلی ذهنم درگیر شده . چون هیچ نظری نداد.

از چی اینجور شدم یعنی؟😔

شما تجربه اینچنینی نداشتید؟

ببخشید یه سوال.... شما که شیر میدی کی عادت ماهانتون شروع شد....من یکساله شیر میدم اما هنوز عادت ماهانه نشدم  و سوال بعد اینکه این جریان خونریزیتون به کجا کشید علتش چی بود

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببخشید یه سوال.... شما که شیر میدی کی عادت ماهانتون شروع شد....من یکساله شیر میدم اما هنوز عادت ماها ...

سرشیر دهی پسرم تا هشت ماه نشدم اما سردخترم چهارماهگیش پریود شدم تا پایان شیردهی اگر نشید طبیعیه . 

هیچی ازمایش و سونو دادم هیچ خبری نبود . دکتر گفت تغییر هورموناست به دلیل شیردهی

خب شاید میخوای پریود شی، اماخوش به حالت شیر میدی، من که پسرم 6ماهشه سینه هاخشک شدن، پریودم بعداز زای ...

نه اونکه از چهارماهگی بچه ام میشم . لطف خدا بود بهم واقعا ممنونشم . انشاالله برای شماهم خیردرپیش باشه . چی بگم والله . بعضیا تا اخر دوسال نمیشن نمونه اش مامان خودم سه تا بچه اورد تا پایان دوسال شیردهی هیچکدوممون پریود نشد.

نه اونکه از چهارماهگی بچه ام میشم . لطف خدا بود بهم واقعا ممنونشم . انشاالله برای شماهم خیردرپیش باش ...

عزیزم من متوجه نشدم چی رو گفتی لطف خدا بود؟؟؟

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
عزیزم من متوجه نشدم چی رو گفتی لطف خدا بود؟؟؟

اینکه خودم شیر بدم به بچه ام .

شما شیرخشک هم کنارشیر خودتون دادید که الان شیرتون داره خشک میشه؟ اخه معمولا این کارو میکنن بچه کم کم سینه مادرو رها میکنه و شیرمادرخشک میشه