2726
عنوان

چقد بده که مامان آدم مریض باشه😔😔😔 توهم مریض باشی😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1260 بازدید | 58 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوضاع مرتبه هاااا...کاملاً مشخصه از قیافه اش 😎😂

😂😂😂 جدا از کجا فهمیدین؟

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2728
به دانش من شک نکن دخترجون!!! 😎😎😎

واقعا ایولا🤗😉

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
اصلاً قیافه اش داد میزنه که من خوبم 😍😅

اوه اوه😅 چه ضایع

راضیم ازت...ادامه بده...خده هم ازت راضی باشه 😂😂😂

آره دیگه شما راضی... اون راضی،خدا راضی...من فقط این وسط ناراضی😟🤐😫

حالا منم آدم شکمویی نیستم... شاید به قاشق بخورم... اگه باشه باز نمیخورم... فقط نمیدونم چرا اینقد بوش ...

مریضیت چیه ......

😭یاقمربنی هاشم نذر کردم اگه نی نی دار بشم پسر باشه اسمشو میزارم ابوالفضل اگه یه دختر شیرین دوست داشتنی هم باشه نازنین زینب .سقای بی دست دستم را بگیر.😔😔😔خدا جونم نذار حسرت نی نی تو دلم بمونه .خودمم ۱۳۶۷سابقم .تعلیق شدم.الان شدم توت سفید