2726
عنوان

میخوام این تاپیکو پر بازدید کنم

8006 بازدید | 1066 پست

ختم صلوات من خودم بزرگ ترین مشکل که شاید کسی نداشته باشه رو دارم!!کلا میگم صلوات بفرستم برای رفع کرونا مشکل مالی کسی که واقعا مشکل خیلی بزرگی داره رو شایدبتونیم با صلوات ارامش بدیم هم به خودمون هم به دیگران خاهش میکنم با تمام وجود   صلوات بفرستید به خصوص به خصوص به بیمار ها 😔😔😔 ممنون میشم صلوات و بشمارید و بهم بگید  .. انشالله تا ۱۴۰۰۰ ادامه بدیم  خودم ۱۲۰۰ شماردم‌.. خواستم ازشما هم کمک بگیرم.. و اینکه این تاپیکو پر بازیدید کنید 😊 ممنون

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹

من خودم معجزه دیدم جدی میگم...  خدا جون عاشقتم به اسمت قسم شکر گزارم اما اینم‌حل کن مرسی این  هم بزرگ ترین مشکل خاهش میکنم خدا جونن

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۱۱۰ تا

اگر زمان مشخص نکردی بازم بیام بفرستم 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

500

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ان شاءالله همه حاجت روا بشن

لطفا برای شفای خانواده منم دعا کنید

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
من خودم معجزه دیدم جدی میگم...  خدا جون عاشقتم به اسمت قسم شکر گزارم اما اینم‌حل کن مرسی این &n ...

منم 59 تا میفرستم

ترخدااا واسم دعا کن دعا کن حاجتم زودی بده 

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟🥺

من ۱۱۴تابراسلامتی امام زمان وخانوادهم وکل مردم کشورم🌹💗❤🌹❤💗🌹

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706