2737
2739
عنوان

ترشحات غلیظ قهوه ای روز پانزدهم بعد از iui

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 23 پست

مرسی از همتون بابت راهنماییهاتون، رفتم آزمایش دادم، یه بی بی چک یه مارک دیگه گرفتم امتحان کردم خیلی خیلی کمرنگه،فقط یه هالس، نمیدونم والا ، اون دوتا بی بی چکام نوشته بود تا۵ روز زودتر نشون میده،این چیزی ننوشته بود، تا شنبه که جواب آزمایشم بیاد،برام دعاکنید توروخدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان لطفا برام دعا کنید، جواب آزمایشم مثبت بود اما دکتر بهم گفت دوشنبه دوباره برم آزمایش،براساس او ...

سلام عزیزم منم ۷ تیر ای یو ای شدم

علائم بارداریتون چ بود؟

❤                                    
2731
سلام عزیزم منم ۷ تیر ای یو ای شدم علائم بارداریتون چ بود؟

والا من یهو ترشحات قهوه ای دیدم رفتم اورژانس و‌آزمایش دادم، باید آزمایشم تکرارشه انشاالله بتا بالا بره بارداریم تایید میشه ، واقعیتش من دردهای پریودی داشتم و‌واقعا فکرمیکردم پریود میشم،علامت خاصی نداشتم 

سلام عزیزم منم ۷ تیر ای یو ای شدم علائم بارداریتون چ بود؟

من از آخرین hcg که زدم نه روز گذشته بود ، اگه شما قبل iui  فقط زدی ۱۶روز بعد از iui و کلا ۱۸ روز بعد از آمپول معیار آزمایش قرار بدین اگه پریود نشدین بعد از ۱۸ روز از ءمپولhcg برین آزمایش

من از آخرین hcg که زدم نه روز گذشته بود ، اگه شما قبل iui  فقط زدی ۱۶روز بعد از iui و کلا ۱۸ رو ...

مم قبل ای یو ای امپول زدم بعدش فقط قرص دوفاستون و اسپرین مصرف کردم

علائم پریودی ندارم فقط کمر درد و تیر کشیدن های زیر شکم،

امروز بیبی زدم منفی بود ممکنه بیبی اشتباه باشه؟

آخه بیبی ما ی‌سال ونیم قبل بود همونو داشتم خونه و استفاده کردم

❤                                    
مم قبل ای یو ای امپول زدم بعدش فقط قرص دوفاستون و اسپرین مصرف کردم علائم پریودی ندارم فقط کمر درد و ...

عزیزم بی بی چک اگه لقاح دیر انجام شده باشه نشون نمیده ، درواقع زیر۱۱روز نشون نمیده، چندروز صبرکن عزیزم ، الهی که مثبته ، دلت شادشه

2738