2726

۵ طبیعی

۶ سزارین

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بدون دفتر چه بیمه?

بله

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
بعدم میخوام بدونم این هزینه مال بیمارستان اقباله?

بله اقبالو گفتم

دکترمم مریم نوحی هست بهم گفت تو هفته بعد باهم صحبت میکنیم نگفت چقدر میشه یعنی دستمزد خودش جداس ...

بعید میدونم

والا من پیچ دکتر خاطره اورکی دارم

دوستام پیشش سزارین کردن تو بیمارستان اقبال 

دوستام میگفتن کلا ۶ تومن

خدایا از شر شیطان ب تو پناه میار
بعید میدونم والا من پیچ دکتر خاطره اورکی دارم دوستام پیشش سزارین کردن تو بیمارستان اقبال  دو ...

نمیدونین بهترین دکتر بیمارستان اقبال کیه؟

کسی ک هم اخلاقش خوب باشه و وقت بذاره هم پولکی نباشه

همم اینکه خوب بخیه بزنه و دستش سبک باشه تو جراحی؟

پسرم زندگی با بودن تو و خندیدنت جایی قشنگ تریه😍