2737
2739
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست
چرا یه بار بهش نمیگی که ناراحتم کردی؟بگو من خانم خونه شوهرمم و خودم رو ثابت کردم

مگه خودش نمیدونه که ناراحتم کرده.هممون خانومیم میدونیم دیگه این حرفا ناراحت کننده ست

مگه خودش نمیدونه که ناراحتم کرده.هممون خانومیم میدونیم دیگه این حرفا ناراحت کننده ست

من باشم میگم منظورتون چیه؟ وبعد با حالت ناراحتی اونجارو ترک میکردم

یا میگم هدفتون از گفتن این حرف چی بود؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خواهرم استندبای خونه مادرشوهرمه.از حموم بیاد مامان بیا موهاتو براشینگ کنم.بره براش خرید کنه.مهمون دا ...

ای بابااااا دلم میخواد خواهرتو خفه کنم 😤😤😤😤

خودشیرین😤😤

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
من متولد شصت و نهم هجده سالگی ازدواج کردم.سی و چهار سن خوبیه برا ازدواج.ظاهرش که مناسب یه دختریه که ...

نمیگم ۱۸ خوبه ولی ۳۴ هم دیره

خودتو انقدر دست پایین نگیر عزیزم

به کسی برنخوره نه همه ولی خیلی از دخترایی که تو سن بالا ازدواج میکنن عقده ای تشریف دارن

و خیلی رفتاراشون ناشایسته و دیگرانو اذیت میکنن

لطفا از حقت دفاع کن. چ شوهرت پشتت باشه چه نه

تازه حرصی تر شدم مادرشوهرت اونطوریه خواهرت اونطوریه و حالا جاری جدیدیت

نزار کسی اذیتت کنه با حرفاش

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2728

بعضیا خیلی راحت یه حرفی رو به آدم میزنن حالا یا از روی کم عقلی یا حسادت یا از روی عمد یا از روی سیاست حرفشونو می زنن و میرن اما سنگینیه حرفشون تا آخر عمر رو دل ادم می مونه ما که نمی تونیم اطرافیانمون رو تغییر بدیم بهترین کار اینه که 

خودمون رو عوض کنین یاد بگیریم بی خیال باشیم نسبت به حرفا و نقطه نظرات احمقانه اطرافیانمون 

راحت 

یکی بیاد منو روشن کنه.الان جاری استارتر خواهرشه؟یا با خواهرش در ارتباطه؟این خواهر چیه این وسط من نفه ...

اسی بجز جاری جدید یه جاری دیگه هم داره که خواهر خودشه

با خواهرش خیلی اوکی نیستن و ظاهرن خواهر اسی ک جاریشم میشه با این جاری رو مخ جدیده بیشتر صمیمیه تا خواهر خودش

اسی بجز جاری جدید یه جاری دیگه هم داره که خواهر خودشه با خواهرش خیلی اوکی نیستن و ظاهرن خواهر اسی ک ...

آهااااااا.مغزم ارور داد از بس فکرکردم.اتفاقا الان داشتم تاپیکاتو میخوندم.یهو دیدم جوابمو دادی.خداروشکر که مشکلت حل شد نگرانت بودم

2738
آهااااااا.مغزم ارور داد از بس فکرکردم.اتفاقا الان داشتم تاپیکاتو میخوندم.یهو دیدم جوابمو دادی.خداروش ...

خداروشکر😀

ممنون عزیز دلم💙 شکر

[QUOTE=145317879]کسی اگه حسود باشه به ریزترین چیزهای زندگی شما حسادت میکنه  حتی یک لبخند  شوهرتون به شما ت ...[/QUOT

اینا رو از کجا یاد گرفتی  

کتابی چیزی ؟

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)
نمیشه که

می فهمم موقعیت پر تنشی هستش 

به این فکرکن که بعدعروسیشون این حرف ها خیلی کم میشه 

و هر وقت هم صحبتی پیش امدبگو هر خانواده ای رسم و رسوم خودش رو داره دیگه دختر، چقد تکرار می کنی  این سوالت رو! بگو مثلا سه ماهه هر بار حرف سیسمونی میش میاد هی تعحب می کنی و می پرسی، شل کن دیگه خواهر! حافظه ات رو دور تکراره ها! مگه ماهی  هستی! همین جور با شوخی بگو و خنده. 

مطمین باش دستش میاد ودیگه توی جمع اعمال تعجب نمی کنه.

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
[QUOTE=145317879]کسی اگه حسود باشه به ریزترین چیزهای زندگی شما حسادت میکنه  حتی یک لبخند   ...

نه عزیز من

وقتی  تو خانواده ی شوهرت و فک وفامیلشون اینجور آدما باشه یاد میگیری  و میفهمی آدمای حسود به چه چیزایی حسادت میکنن

در ضمن یه مثل هست که عذر میخوام < کم محلی ک و ن خرم پاره میکنه>

اسی باید فقط به اینجور آدمو کم محلی کنه

2706