2737
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154437 بازدید | 2005 پست
خوب شوهرت دوستت داره مطمئن بودی قضیه کش پیدا نمیکنه.من از این جوابا نمیدم.چون شوهرم اصلا آدم با ملاح ...

در نیوفت باهاشون. زندگی خودتو بکن ولی یکبار گوشزد کن‌ که شوهر باید طرفدار زنش باشه 

💖💞Turk girl 💞🤘💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والله یه بار مادرشوهرم گفت همه میگن عروست جهاز کم اورده گفتم همه غلط کردن میخاستی بهشون بگی ما مگه چکارکردیم براش سرتا پاشو طلا گرفتیم خرید انچنانی کردیم عروسی لاکچری گرفتیم براش دیگه لال شد جواب شوهرمم این گفتم اونم دیگه برای همیشه سکوت اختیارکرد جواب جاریتم بده یه بار برای همیشه  

فکر نکنم حسادت باشه.انگار واقعا براش عجیبم.یا حال میکنه اینجوری یه راهی پیدا کرده همش راجع به جهیزیه ...

ازت نقطه ضعف گرفته دیده وقتی در مورد این چیزا حرف بزنه تو خیلی ناراحت میشی یا تو خودت میری 

اینم عقده ای از این ضعفت استفاده می کنه بعضیا کلا مریضن از لحاظ روانی با کوبیدن شخصیت دیگران خودشون رو تو چشم بقیه فرو می کنن 

بهترین کار اینه که رو خودت کار کنی که صبورتر باشی ونسبت به حرفاش و اداهاش بی تفاوت باشی  

اینم که بچه ها میگن به شوهرت اینو بگو اونو بگو فایده ای نداره اینجوری حساس تر میشه چاه خودش باید آب داشته باشه ببخش قصد توهین به شوهرتو ندارم اما بیشتر مردا اینجورین

2738
خانم این آدم علنا داره به زندگی شما حسادت میکنه  اعتماد بنفست رو از دست نده

منم همین حسو دارم انگار به شوهرت حسادت می کنه حالا میگی از شوهر خودش سرتره ولی اینجور که معلومه این خانوم عقل و شعور درست و حسابی نداره ازش بعید نیست

کسی اگه حسود باشه به ریزترین چیزهای زندگی شما حسادت میکنه  حتی یک لبخند  شوهرتون به شما

تا جاییکه میتونی رابطه خودتون رو با شوهرتون بهتر کن  

چیزی که من از زندگی فهمیدم اینه که مردها بر خلاف قپی اومدنشون خیلی خرن

یه مدت به خاطر چیزای کوچیک و کارای کوچیکی که براتون میکنه  تو خلوت خودتون و تو جمع  ازش تشکر کن و یه خورده تعریف 

اون موقع جوگیر میشه بیشتر حواسش به شما جمع میشه

خرش کن ببین چه جور بهت سواری میده

اون موقع جاریت از حسادت جونش در میاد

چهار قل و ان یکاد و آیت الکرسی هر روز بخون یادت نره

کسی اگه حسود باشه به ریزترین چیزهای زندگی شما حسادت میکنه  حتی یک لبخند  شوهرتون به شما ت ...

کاملا موافقم

اینا همش از حسادتشه و اینو بدون تو وجود تو هیچ ضعف دیگه ای غیر از نداشتن جهیزیه و سیسمونی ندیده که فقط به اینا گیر میده تو فکر خودت بی خیال این ضعف خودت شو 

البته تو خودت اینارو ضعف میدونی پس از خودت شروع کن و اعتماد به نفست رو ببر بالا

باید ذاتا آدم شوخ طبعی باشی خواهر منم مثل شماست خیلی سعی میکنه با خنده حرفشو بگه ولی باز از چشاش خون ...

اتفاقااا شوخ طبع و خنده رو ام . ولی نیش وکنایه میشنوم عصبی میشم.

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
2706