2726
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154437 بازدید | 2005 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا مثلا در حال جهیزیه خریدنه.داشت تعریف میکرد کریستال خریدم حدود دو میلیون.من از رو دوستی گفتم ولش ک ...

از اون  زرنگهاست حواست باشه رو نده بهش اصلا هم دیگه راجع به وسیله هاش نظر نده که کلاس بذاره هیچی نگو جهازش دیدی فقط بگو مبارکه،قشنگه نگو که کلاس گذاشتنش شروع میشه 

من نمیدونم ولی اون جارتون تو ۳۴ سالگی ازدواج کرده کی میخواد بچه دار بشه  فک نکن زود شوهر کردی بد بوده نه اتفاقا شمام همش اخر حرفاشو تکرارکن با حالت تمسخر 

یکمم دختر جون برا شوهرت ناز کن مرد جماعتو باید خر کنی

2728

بنظرم جاریت بهت حسودی میکنه و با نشون دادن ضعفات پی خواد خودشو ارضا کنه اینجاست ک میگن تحصیلات شعور نمیاره

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
اونی که خریده دو تومن کریستال نی بهش بگو فیکه  شش تا پیش دستی چک الان دو تومنه  اون یا ب ...

همینو بگو

من سال 96 کریستال 12 نفره خریدم 

از شوش تهران

3 میلیون

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗
اگه خودت بودی میگفتی؟میترسم هنوز هیچی نشده دعوا بشه.ضمن اینکه شوهرم طرف اوناست

شما به دل نگیر ..اولش همه عروسای تازه وارد همینن...بعدش درست میشن 

بابی احترامی کردن چیزی درست نمیشه فقط خودتو خراب میکنی ...نتیجه چندسال دیگه معلوم میشه

چقد اعتماد به نفس گرفتم😄

اسی ماشالله  اصلا بهت نمیاد ۳۰ساله باشی بزنم به تخته

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
2706