2703
2553
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154437 بازدید | 2005 پست
من اصلا نداشتم نه که کم باشه.شما اگه یکی توانایی نداشته باشه چکار میکنید

عزیزم سیسمونی واقعاً‌ خیلی زشت خانواده دختر بدن

وظیفه پدرش هست.

هرچی میشه بگو ما رسم نداریم خیال خودتو راحت کن. با یک جمله دهنشونو ببند.

عزیزم سیسمونی واقعاً‌ خیلی زشت خانواده دختر بدن وظیفه پدرش هست. هرچی میشه بگو ما رسم نداریم خیال خ ...

مادر شوهر من به من میگفت چرا از غذای صبح عروسی که خانواده عروس برای عروس دوماد میارن برای ما نیاوردی😕😕😕معمولا گداخته هست که بهش برشتوکم میگن. یکی نیست بگه تو مگه تو عروس شدی که گداخته بخوری ضعف نکنی. خیلی رووووداره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر شوهر من به من میگفت چرا از غذای صبح عروسی که خانواده عروس برای عروس دوماد میارن برای ما نیاوردی ...

میگفتی در جوابش مگه دیشب خبری بوده بین شماها؟ 

بعضیارو باید با لحن بی ادبی مثل خودشون جواب داد. والا به چیا گیر میدن. میخواسته زیر زبونت بکشه ببینه برات آوردن یا نیاوردن. مسخره‌های بی فرهنگ. 

2456
میگفتی در جوابش مگه دیشب خبری بوده بین شماها؟  بعضیارو باید با لحن بی ادبی مثل خودشون جواب داد ...

وای از ادعاش. اگه تاپیکای قبلیم را بخونید میفهمید چه عفریته ایه. از شانسم یه جاری با سیاست دارم که خرشون کرده با زبونش و ازشون میچاپه. ولی من از این که به خاطر منافع چاپلوسی کنم خوشم نمیاد. بیا و ببین که چه عزیز کرده ایه. عروسی جهاز سیسمونی همه چیز براش جور شد .

وای از ادعاش. اگه تاپیکای قبلیم را بخونید میفهمید چه عفریته ایه. از شانسم یه جاری با سیاست دارم که خ ...

به جهنم 

یک ور بچه‌ات بشن همه‌شون محلشون نده خاک‌بر سرای عقده‌ای رو

بذار با همون عروس سلیته‌شون خوش باشن. تو زندگی و عشق و حالتو بکن اهمیتم نده بهشون بذار آتیش بگیرن از بی محلیت

دستت درد نکنه هرجور خواستی حرف زدی بعد میگی بدتون نیاد. مام از خیلی رسمو رسومات شهرای دیکه بدمون می ...

والا من کلا از رسم و رسوم بدم میاد بعضیا رو واقعا له میکنه 

ناراحت نشو من خودمم اصل جدیم اصفهان نیست ولی اصفهانیم 

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 
2714
اسی خواهرت چه طور باهات رفتار میکنه تو خونواده شوهرت? اونم باهات خوب نیست? فرق تو وخواهرت مگه چیه?

اوایل از خواهرم خیلی دلگیر میشدم.الان به خودم میگم من زرنگ نبودم اون هست.قلق اینارو پیدا کرده.کاری که من نتونستم تو این چند سال بکنم اون تو این مدت کم کرده.خیلی با اعتماد به نفسه برعکس من.خودشو قبول داره مثلا من تو بیست سالگی بینیمو عمل کردم.همش دنبال اینم که یه جوری قیافمو تغییر بدم اون ولی اصلا تو قید و بند این حرفا نیست

می گفتی بنده خدا مادرت بسکه ذوق زدست بالاخره تو تو 34 سالگی ازدواج کردی  و نموندی رو دستش برا ا ...

ولی خونواده ش خیلی ذوق دارن.نه حالا منظورم به سن و سال نیستا.کلا براش مهمونی تولد مفصل گرفتن.نامزدی همینطور.دعوتمون میکنن خیلی تشریفاتی هستن

عزیزم ببخشید میپرسم دوست نداری جواب نده خواهرتون مگه از شما بزرگ‌تر نیست چطور شوهرتون خواستگاری او ...

آره دوست بودیم.خواهرم اونموقع بچه درسخون بود برعکس من.خیلی شیطون بودم

2706