2726
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154437 بازدید | 2005 پست
نووووووووو. عشقم برعکس پرسيدى

من یعنی خودم نمیدونم چی پرسیدم؟؟؟😐😐😐😐بنده پرسیده خواهرتم با اون صمیمی تره واونو به تو ترجیه میده؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
چقدازخواهرت بدم اومد بجای اینکه هوای شمارو داشته باشه با جاریت جی جی بابجی شده ازاون بدتر شوهرت ازش ...

به خواهرم میگفتم میای پیش مادرشوهر پیش منم بیا.با هم بریم باشگاه.یا میگفتم میخوام برم مزون دوستم بیا با هم بریم منو میپیچوند بعد با جاریم که تازه اونموقع دوست دختر برادرشوهرم بود میرفتن قلیون میکشیدن.آخه من بهش چی بگم دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر اسى عروس جديد رو به اسى ترجيح ميده عزيزم!

خواهر اسی نه.عروس جدید با خواهر اسی صمیمیتره.

خواستم بدونم این چطور خواهریه که پشت اسی درنیومده وایا اونم با اون عروس نامرد ریختن روهم یه محلش نمیده

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
چقدازخواهرت بدم اومد بجای اینکه هوای شمارو داشته باشه با جاریت جی جی بابجی شده ازاون بدتر شوهرت ازش ...

شوهرمم که کلا معتقده مگه من کی هستم.رفته بودیم پیش مشاور.اومدیم بیرون بهم میگفت فکر کردی کی هستی‌پاتو انداختی رو پات حرف میزنی.ملکه ای؟با اون ننه بابای داغونت😐انصافا شما باشین میبخشین؟از دلتون در میاد؟آدمیزاد از بی احترامی خسته میشه

2728
به خواهرم میگفتم میای پیش مادرشوهر پیش منم بیا.با هم بریم باشگاه.یا میگفتم میخوام برم مزون دوستم بیا ...

حالم بد شد بخدا اینا خواهرنیستن بیشتر شبیه دشمنن 

شما هم محلشون نزار اخر یه روز همین حواهر وجاری جدید بدجوری میزنن تو پرهم حالا ببین کی گفتم 

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
شوهرمم که کلا معتقده مگه من کی هستم.رفته بودیم پیش مشاور.اومدیم بیرون بهم میگفت فکر کردی کی هستی‌پات ...

فک کنم شوهرت میدونه ازش سری اعتماد بنفس نداره اینجوری بی احترامی میکنه حواسش به پای شمام هست!!

من باشم میگم با این زخم زبونا وبی احترامیها خودت وازچشمم انداختی یه روز پا میزارم رو همه چی میزارم میرم  یکم از نبودنت  بترسونش

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

منم مثل تو اصلا سر و زبون ندارم تا چند سال تنها عروس بودم وقتی عروس جدید اومد چون همه چی داشت ماشین باغ و درآمد خوب هیچی مادرشوهرم به خاطر اینکه همچین زنی گیر پسرش اومده اوایل که هر چی بهترین بود تو سفره جلوی این میزاشت یه بار برادر شوهرم مجردم به مادرشوهرم گفت لازم نیست این همه تعارف همه چی تو سفره هست هر کی خواست برمیداره دیگه اونم هیچی نگفت منم دلم خنک شد. البته جاری من اگه از این حرفا بهم بزنه میکشمش. کلا مادرشوهرم درسته به اون توجه بیشتر میکنه ولی هیچوقت دوست نداره بین بچه هاش اختلافی باشه دوست نداره بین ما ها هم اختلافی باشه. 

تو هم بهتره یه کم با سیاست رفتار کنی زیاد به حسابش نزار اون میخواد اذیتت کنه

فک کنم شوهرت میدونه ازش سری اعتماد بنفس نداره اینجوری بی احترامی میکنه حواسش به پای شمام هست!! من ب ...

دقیقا دکترم گفت شوهرت میخواد با ضعیف کردن تو زندگیشو بیمه کنه

حالا منم یه پیشنهاد دارم چیزی که می تونه اونو بسوزونه سنش هست هر چند اینکار هم درست نیس ولی چون اون خیلی بیشعوره این بهترین گزینه اس وقتی حرف جهیزیه زد حرف سنش رو پیش بکش بگو دیگه زود عروسی بگیر کم مونده ۳۵ سالت بشه . یا بگو این حرفا از من و تو گدشته دیگه کم کم باید به فکر جهیزیه دخترم باشم🤪

(عذرخواهی از تمام دخترای عزیز صرفا جهت سوزوندن اون گفتم وگرنه که این حرفا ، همش مفته. )

شوهرم جوری رفتار کرده که به خودش اجازه داده.بارها جلوی همین تازه از راه رسیده سرم داد زده.یا حرفای ن ...

کاش شوهرامون یاد میگرفتن همونطور که تو جمع خردمون میکنن جلوی همون جمعم احترتم و محبت کنن.جلو جمع ضایع میکنن تو خلوت معذرتخواهی 

آخه دلم نمیخواد خودمو کوچیک کنم.یعنی خودش نمیفهمه.یا برادرشوهرم نگفته شرایط منو

من جای تو باشم هر وقت میگه ۲تومن دادم برا کریستال میگم واااا تو که این همه داری واقعا خسیسی که ۲تومن فقط دادی من جای تو بودم بیشتر میخریدم.کلا هرچی گفت بگو کمه برا تو.بگو برا خودت میگما.من نداشتم ولی تو که این همه داری و کم بخری زشته.هی چیزایی که داره رو کم نشون بده.بعدم ی چیزی.اون از این که شوهرش هم سنشه ناراحته.مطمئن باش.هی بگو مرد باید بزرگتر باشه اینجوری خیلی حس خوبی داره تو نمیتونی لمس کنی که هم سنید

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎

به نظرم خانواده همسرتون باید عاقل باشن، ماهم دوتا عروس داریم، اولی غریبه س

دومی فامیل

دومیه دقیقا مثل جاری شماس، به ظاهر با بچه های برادرم خوبه پشت سرشون شوهرشو پر میکنه، به ظاهر با عروس بزرگمون خوبه اما میاد پشت سرش به ما بدشون میگه، ماهم یه بار از خجالت عروس کوچیکه در اومدیم و گفتیم اگه یه بار دیگه پشت سرش حرف زدی خودت میدونی، به شوهرشم گفتیم خجالت بکش که انقدر خاله زنکی، دیگه از اون موقع نشسته سر جاش

دقیقا دکترم گفت شوهرت میخواد با ضعیف کردن تو زندگیشو بیمه کنه

خوب شما هم‌دست بزار رو ضعفش به هر حال هر ادمی یه ضعفی داره ، تا حالا  بهش گفتی ازش توقع احترام تو جمع داری بهش گفتی ازش انتظار محبت داری یا ناراحت میشی وقتی ازش بی احترامی نا محبتی میبینی ؟! 

این جاریت عطاری داره تورو خدا اینقدر گندش نکن داروخونه 

وقتی اون اینقدر بیشعوره شما هم با ضعفش که سنشه از خجالتش دربیا البته درسته که کار خوبی نیس و سن فقط یه عدده ولی با هرکس باید مثل خودش صحبت و رفتار کرد 

خدای خوبم... خودت بساز، تو بسازی قشنگتره میسپارم به خودت...🍃💛
شوهرمم که کلا معتقده مگه من کی هستم.رفته بودیم پیش مشاور.اومدیم بیرون بهم میگفت فکر کردی کی هستی‌پات ...

دقیقا میفهممت،شوهرت مطمئنم ازت پایین تره، بخاطر اینکه تو رو ضعیف نشون بده و عقده هاشو خالی کنه باهات اینجور رفتار میکنه،اشتباه محضه به کسی که پایین تر از خودته ازدواج کردی

2706