2410
2553
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154437 بازدید | 2005 پست
تنها را خلاصی ازین حرص وجوش کم کردن رابطه هاس.اینجور مواقع غرور بزار کنار واگه حس کردی تیکه پرونی ب ...

دوری میکنم.بعضی وقتا علنی.نمیدونم چه اصراریه آدما تو مخ همن انقدم رفت و آمد دوست دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم چرا با مادرت قطع رابطه ای؟

مادر از مهمترین ارحام آدمه این قطع رحم به ضررته تلاش کن باهاش ارتباط و برقرار کنی با همسرت صحبت کن

دعای پیامبر اکرم (ص):پروردگارا زنانی که خود را پوشیده نگه می‌دارند‌ مشمول رحمت و غفران خود بگردان
2456

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4673539/بچه-ها-کرونا-دارم-بیاد-کمک

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
خواهر اسى عروس جديد رو به اسى ترجيح ميده عزيزم!

خوب منم همینو پرسیدم😐😀😀😀

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
ای خدا ب همه ما عقل و شعور بده ک بتونیم درست حرف بزنیم  این ماهیچه تودهن ما ب اسم زبان استخون ...

الان مادرم خودش نمیخواد آشتی کنه.خیلی بهش احتیاج دارم.به حضورش محبتش.اونم طفلی خیلی زحمت کشیده.با پول خیاطی من و خواهرمو شیک میکرد.ولی بعد ازدواجم انگار خیالش از من راحت شده بود.یه قرونم برام خرج نکرد.تا جایی که یه بار رفتم خونشون با آژانس برگشتم پول همراهم نبود یه پنجاهی بهم داد.بعدش گفت نمیخواد پس بدی از ذوق گریه کردم😄هزار بارم به شوهرم گفتم مامان گفته نمیخواد پس بدی

جاش کجاست پس خانومی  این خانوم گل باید سعی کنه شوهرشو بکشه طرف خودش که شوهرش دفعه دیگه هرکس چی ...

بحث دفاع نیست.منم قبلا تو تاپیکام پیش اومده از یه چیزی نارحتم یکی اومده قشنگ برعکسشو تعریف کرده.توی تاپیکای بقیه کاربرام دیدم طزف از یه چیزی ناراحته میان میگم خدارو شکر مال من ایتحوری نیست.زشته این شانس شما و فرهنگ شوهرتوتو میرسونه ولی دلیلی نداره بیاین برا کسی که الان تو اون زمینه ناراحته به رخ بکشید

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2714
عزیزم معلومه که سختی کشیدی.یه آه تو میتونه دامنشو بگیره. بهترین کار اینه که به خدا بسپاریش خود خدا ...

روزای سخت که زیاد داشتم ولی با اینکه براشون بد نمیخوام نمیدونم چرا دنیا برعکسه.هرکی ظلم میکنه و دل میشکنه...شانسشم بیشتره

الان مادرم خودش نمیخواد آشتی کنه.خیلی بهش احتیاج دارم.به حضورش محبتش.اونم طفلی خیلی زحمت کشیده.با پو ...

شما احیانا شوهرت وضع مالیش از مادرت و شوهر خواهرتو و شوهر این جاریت بهتر نیست؟؟

بیچاره مرده پسش میزد  این ول کن نبود

خوب پس‌چی شد؟؟

زن اون چیکار کرد وقتی لو رفت؟؟؟مرده چیکار کرد؟؟؟

سلام عزیزم چرا با مادرت قطع رابطه ای؟ مادر از مهمترین ارحام آدمه این قطع رحم به ضررته تلاش کن باهاش ...

در حقیقت مادرم الان باهام قهره که چرا جدا نشدم.شوهرمم مامانمو زیر سوال میبره میگه عشق پوله.یا میگه شوهر کردنش از شما دوتا واجب تر بود.از همسر مامانم انتقاد میکنه در حالی که خیلی از خودش باشخصیت تر و مهربونتره.مامانم شش تومن بدهکار بود به شوهرم.بیچاره کرد مامانمو انقد زنگ زد و بد و بیراه گفت.من التماسش میکردم اینجوری نکنه.حتی بهش میگفتم بابا فکر کن شش تومن منو خریدی ول کن مامانو.بعد که همسر مامانم پولشو یه روزه پس داد انگار بهش فشار اومد

بهتره

خوب همین احتمالا جاریه بخاطر اوضاع مالی شوهرت حسودی میکنه اینحوری خودشو خالی میکنه.مادر سوهرتم دیده جهاز ندادنت گوش شوهرتو پر کرده اینم تا اخر عمر کرده اویزه گوشش اون حرفارو.

فقط برا خواهرت متاسفم که با اون صمیمی تر از توعه.

اینجور ادما خدا نکنه پسر بزان دبگه وا ویلا.فقط دعا میکنم هیچوقت پسر نزاد که دبگه نمیتونی جمعش کنه.

خودتم بیکار نشین مثلا خواست بچتو بغل کنه سریع ازش بگیرش

یا خواستی پاگشا کنی دیرتر ازهمه پاگشا کن یه کادوی گندم بده بهش.

رو شوهرتم کار کن.والا رنعموی منم بابا نداشت یه جهاز اوردن از همه قرض کردن حتی از ماهاکه فامیل دوماد بودیم.بعد کم کم خود عموم و مامانجونمم زیر زیرکی هرچی پول داشت یواشی داد به اونا توی این۱۷،۱۸ سال الانم که باباجونم فوت کرده ۴،۵ برابر بقیه داد بهش تازه معلوم نیست مامانجونم چه دعاو وردی خونده که بابام سهم تودشم بخشید به اون ومهیه مامانمم که به عهده پدر داماد بود اونموقع میخواستن بدن به اونو زنش که اینجا دیگه بابامو ننشو داداششو نشوندیم سرجاشون.الان به زنش نمیشه بگی بالا چشمت ابروعه یا جهازت اونجور بود.با اینکه وضع ما بهتره ولی عین شاه ها زندگی میکنه.

یکم سیاست داسته باش.نکه بخوای کار خاصی بکنی همینکه شوهرت به حرف تو لهش و اونا تا این حد ازاد نباشن تو مسائلی که بهشون مربوط نیست دخالت کنه و جوابشونو بده بهترین طرفدارییه که میتونه ازت بکنه.

فوقش خودت جوابشو بده.اگه یبار دبگه گفت بگو عزیزم چندبار میپرسی به نظرت زشت نیست ادم توی هرچی که بهش مربوط نیست انقدر سوال جواب ودخالت کنه.

توام اصلا ازش چیزی نپرس

2706