2726

خواب دیدم با دوستم تو باغ پدرم بودم ک دیدم پدرم داره وضو میگیره بعد  ب دوستم گفتم ناراحتم گفت ناراحت نباش عیب نداره نگاه کن فلانی 

عشق اولم ک از راهنمایی دوسش داشتم رو میگم فلانی 

اونم دادن ب زرور میبرن واسش دعا و جادو کنن ک تورو فراموش کنه

رفتم نگاه کردم ک واسش جادو میخونن درو ب روم بستن فقط اروم صداش زدمو بیدارشدم

حالا تین وسط من ازدواج کردم ۵ساله بچه م دارم ولی شوهرم جدیدا بی دلیل حتی نگامم نمیکنه وبیخود بی جهت دنبال دعوا میگرده منم دیروز غروب ناراحت بودمو ازخدا کمک خواستموگریه کردم اصلا ازن خواب تعبیری  داره ؟

فك كنم دارن زندگيتو جادو ميكنن 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بابا خیلی خوابت الکیه فقط قسمتی که بابات وضو میگیره یعنی داره رو به ایمان پیش میره

شما تعبیر خوب بلدی؟

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟
بله تا حدودی

من دیشب خواب دیدم باردارم بچه پسر بود.من مجردم بعد گلاب به روت رفتم توالت از واژنم یه چیزی میامد مثه گوشت.گفتن بچت مرده ولی شکمم سفت بود.دوست بابامم منو دید به بابام گفت چطو دخترتو شوهر دادی منو خبر نکردی.کسی بخاطر حاملگیم سرزنشم نمیکرد ولی همش از واژنم خون میامد لباسام خونی میشد هرجا مینشستم خونی میشد واژنم ترسناک شده بود انگار دندون داشت وحشتناااک.آخرشم گفتن بچه تو شکمم مورده.واقعا خیلی ترسناک بود مخصوصا ک من مجردم 😕میدونس تعبیرش چیه؟

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟
من دیشب خواب دیدم باردارم بچه پسر بود.من مجردم بعد گلاب به روت رفتم توالت از واژنم یه چیزی میامد مثه ...

دیدن داشتن پسر یعنی یه خبر بد ولی چون خون هم دیدی پس اتفاقی پیش میاد ولی زیاد بد نیست حتما صدقه بده

دیدن داشتن پسر یعنی یه خبر بد ولی چون خون هم دیدی پس اتفاقی پیش میاد ولی زیاد بد نیست حتما صدقه بده

چشم ممنون