2737
2734
عنوان

رفتم آزمایش دادم😥

199 بازدید | 14 پست

سلام دیروز رفتم آزمایشگاه آزمایش دادم چون یه مدته پریودام نامرتبه و تمام علائم تیرویید رو دارم دکتر گفت باید آزمایش بدی برام سونو هم نوشت یه خانمی تو آزمایشگاخ گفت اشتباه کردم اومدم اینجا صد در صد کرونا میگیریم من خیلی ترسیدم گفتم نکنه اومدم ابروشو درست کنم بزنم چششو در بیارم😐 جدیدا کسی آزمایشگاه رفته؟ممکنه مشکلی پیش بیاد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب رعایت میکردی ماسکتو میزدی چرا باید بگیری مگه ازمایشگاه کرونا ریخته

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

نه بابا، زیادی گندش کردن، اتفاقا بر عکس اونا میان ابروشو درست کنن ملت ۴ تا بیماریم دارن نمیبهمن!

شما ماسک بذار، فاصله اجتماعی رعایت کنید، دست ضد عفونی کنید، جاهای غیر ضروری نرید بقیش حل میشه

2738
خب رعایت میکردی ماسکتو میزدی چرا باید بگیری مگه ازمایشگاه کرونا ریخته

بله عزیزم کرونا ریخته. افراد بسیار زیادی علایم کرونا دارن و میرن آزمایش بدن تمام صندلیا میزا حتی هوای اونجا هم الودس

ایشالله که نمیگیری ولی دیگه از این ریسک ها نکن!معلومه ازمایشگاه ها الان الوده اس

نمیشه که ,خیلی ها هستن باید حتما آزمایش بدن ...

اونروز میگفت خیلی ها به خاطر کرونا نرفتن دکتر وآزمایش مریضیشون بدتر شده...

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

علایمت چیه ک فک میکنی تیرویید داری؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

آره بابا من باردارم همش آزمایش دارم، خیلی رعایت میکنم. اون روزم رفته بودم آزمایشگاه چند نفر اومده بودن تست کرونا بدن ولی خب تو یه جای جداگانه ازشون آزمایش میگرفتن

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
نمیشه که ,خیلی ها هستن باید حتما آزمایش بدن ... اونروز میگفت خیلی ها به خاطر کرونا نرفتن دکتر وآزما ...

اره عزیزم ولی مورد استارتر واجب نبود خیلی میتونست صبر کنه

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706