2726

من هرماه اقدام جدی باردارنشدم.ماه پیش دیگه بیخیال شدم دیگه حتی رژیم گرمیجات شکوندم هرچب دوس داشتم میخوردم.اقدام جدی نداشتم شاید 2 3 بار بعد پری و چن روز قبل موعد مثلا 23 یا 25سیکلم.حالا 8روز گذشته و پری نشدم 3روز پیش بی بی زدم منفی بود.امروز زدم ی جوری بودی هاله دوم خیلی خیلی محو بود ولی من میتونستم ببینم ولی صورتی نشده بود.دودل شدم.ی جوریای بعید میدونم.بی بی چک ی طوری بود ک ب شک انداختم.کسی بوده اخر سیکلم اقدام داشته باشه و باردار باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میخام گرمیجات بخورم و دم نوش تا پریود شم.ماههای قبل با دارو و گرمیجات پریود میشدم چون پلی کیستیک بودم.ولی ی مدت دیگه رو روال ماه تا ماه میشدم دو سه روز هم جلو مینداختم.ولی ایندفه علایم پری هم شدید داشتم ولی نیومد.حتی علایم بارداری هم ندارم.

میخام گرمیجات بخورم و دم نوش تا پریود شم.ماههای قبل با دارو و گرمیجات پریود میشدم چون پلی کیستیک بود ...

هنوز زوده برا علائم بارداری

ولی فعلا گرمی نخور

دو روز دیگه دوباره بی بی بزن تا خیالت راحت شه

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد
هنوز زوده برا علائم بارداری ولی فعلا گرمی نخور دو روز دیگه دوباره بی بی بزن تا خیالت راحت شه

اخه 8روز گذشته.موعدم علایم پری زیاد داشتم انبه و جیگر خوزدم گفتم خیلی گرمه نشدم.دیگه گفتم پس کی میخاد معلوم بشه

هنوز زوده برا علائم بارداری ولی فعلا گرمی نخور دو روز دیگه دوباره بی بی بزن تا خیالت راحت شه

بارداری قبلم از تکرر ادرارم  گرگرفتگی و حس ششم فهمیدم ب دلم میفتاد.ولی این سری ن ب دلم افتاده ن این علایم دارم.😶

2706