2737
2734
عنوان

کد پیگیری سجام

154 بازدید | 12 پست

سلام پیامش پاک کردم .ازکجا پیداش کنم 

خدایاشکرت😍درپیکرمن دوقلب دارد ضربان هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان.خاله هادعاکنید نی نی سالم بیادبغلم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
برو بزن ثبت نام سجام یه قسمت بازیابی کد پیگیری داره

عزیزم من میخوام ثبتنام کنم با گوشی خودم میتونم یا باید برم کافینت؟؟میشه یکم توضیح بدی

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....
عزیزم من میخوام ثبتنام کنم با گوشی خودم میتونم یا باید برم کافینت؟؟میشه یکم توضیح بدی

بله با گوشی میشه عزیزم . شماره شبا و اطلاعات میخواد ازت

من با گوشی ثبت نام کردم.. احرار هویت سجام هم با گوشی غیرحضوری انجام دادم

بله با گوشی میشه عزیزم . شماره شبا و اطلاعات میخواد ازت من با گوشی ثبت نام کردم.. احرار هویت سجام ه ...

چفدر بابد قبلش پول بدی اینا؟؟؟

الان برم سایت سجام‌ ثبتنام کنم؟

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....
2738
پول واسه چی؟ آره میتونی الان بری‌. یه کارت با رمز پویا کنارت باشه ثبت نامش ده تومن میخواد.. احراز ه ...

یعنی کلا ۲۰هزار برای ثبتنام؟؟؟؟

بعد اینکه تو کارتم ۳تومن وارم میخوام فعلا به ۱میلیون وارد شم چجوری ۱میلیونو لحاظ باید بکنم

یعنی کلا ۲۰هزار برای ثبتنام؟؟؟؟ بعد اینکه تو کارتم ۳تومن وارم میخوام فعلا به ۱میلیون وارد شم چجوری ...

بله عزیزم ثبت نام سجام که هزینه خاصی نداره

بعد از اون هم تو یه کارگزاری ثبت نام کن و کاراشو کن

گلم یکم تو اینترنت راجع به بورس بخون به این سادگیا نیست

بله با گوشی میشه عزیزم . شماره شبا و اطلاعات میخواد ازت من با گوشی ثبت نام کردم.. احرار هویت سجام ه ...

عزیزم میشه جواب سوال منو بدی

بعد از احراز هویت تا چندساعت کد میاد

من با اپلیکیشن آپ احراز هویت انجام دادم 

به قصد پرواز تجربه کردم سقوط را