2733
2734
عنوان

رشته پرستاری و مامایی

470 بازدید | 37 پست

اینکه دوتا سوال...؟؟!تو همین نی نی سایت بودم تاپیک رشته مامایی رو خوندم یکی نوشته بود نرو بازارکار خیلی خوبی نداره ولی میتونی مامایی بخونی و تو بیمارستان به عنوان پرستار استخدام بشی آخه یعنی چی؟؟چجوری؟؟مگه امکان داره؟؟و دومین سوالمم اینه که وقتی کسی که رشتش پرستاریه بعد اینکه مدرکشو گرفت و استخدام شد خودش تعیین می‌کنه تو کدوم بخش کار کنه مثل بخش اورژانس یا بخش زنان یا...

یا اینکه خود بیمارستان تعیین می‌کنه ؟؟؟بعد تو همون بخش هم موندگار میشه یا دوره ای هست جاش و بعد بخشهای دیگم باید کار کنه؟؟؟؛

دومی بیمارستان تعیین میکنه

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مشاور منم گفت مامایی خوب نیست

هوشبری و دارو و دندون و تاکید کرد

البته من نظرم کلا عوض شده میخوام برم فرهنگیان😁

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بیمارستان تایین می کنه وبعدشم دوریه فکر کنم هر سه ماه یا هر ۶ ماه یه بخش البته دختر خالم می گفت 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2738

درمورد سوال دومت بستگی به سوپروایزر داره بعضیا عقده ای ان میگن حتما باس همون بخشی کار کنی که ما میگیم یا اینکه کدوم بخش نیرو میخواد همونجا بری بعضیام بهت حال میدن میگن کدوم بخش خودت بیشتر راغبی

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.

درمورد سوال اولتم بگم که مامائی همون پرستاری است ولی حیطه کاری زنان داره ولی دروسی که توی دانشگاه میخونن عین همه و واحدایی که پاس میکنن همونه،عین کارشناسی بیهوشی که فقط حیطه کاریش اتاق عمله ولی دروس پرستاری میخونن

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
همشون خوبن در کل موفق باشین

ممنون عزیزم همچنین

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
عزیزم اینجا زیاد تحصیلکرده نیستن و اطلاعات ندارن .چیزی هم میگن از رو باد هواست  از یکی بپرس که ...

عزیزم من خودم پرستارم.

2706