2737
2734
عنوان

خیلی بدم اومد از این حرکت

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 36 پست
گلدوناتو چک کن طلسم نذاشته باشه داخلشون

مگه گل رو طلسم میکنن

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
اومده بود پشت در نشسته بود رو پله ها خب میتونست زودتر صدا بزنه من دارم میام ..

بعضی وقت ها کارای مادرها از رو دلیله،همه کاراشون رو سوبرداشت نکنید.اونا هم پسرشون و نوشونو دوست دارن،همین طور عروسشون رو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعضی وقت ها کارای مادرها از رو دلیله،همه کاراشون رو سوبرداشت نکنید.اونا هم پسرشون و نوشونو دوست دارن ...

چی بگم 

من که‌ خوشم نیومد از کارش 

تیکر یک سالگی پسر گلم😍

منم تازه بدنیا اومده بودم مادربزرگم برگشته بود ب مامانم گفته بود ک بچه مال ماست تو هیچ کاره ای .. بیچاره مامانم هیچی نگفته بود 

از وقتی فهمیدم دور و برم چه خبره به صورت ناخوداگاه حالم از مادربزرگم بهم میخوره در حدی ک بابامم میدونه و یه موقع اونجا رفتن رو برام اجباری نمیکنه

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
منم تازه بدنیا اومده بودم مادربزرگم برگشته بود ب مامانم گفته بود ک بچه مال ماست تو هیچ کاره ای .. بی ...

افکار قدیمی و پوسیده انگار زن که نه ماه به شکم‌میکشه هیچ کاره س مرد مهمه

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
2738

خاک تو اون سرشون با اون افکارشون 😒

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

تو موقعیت مشابه بذارش.بگو مگه میشه شما که شوهرم رو بدنیا اوردین هیچکاره باشین.... مامان و بابا اصل ان... بعدم شوهرتون از خجالتش اونجوری گفته ... 

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
میخواست تیکه ش به مامان من بزنه که از الان من رییسم مامانت هیچ کاره س

بابا خودتو ناراحت نکن

این افکار قدیمی و پوچو از ذهنت دور کن

خیالت راحت بچت مال خودتو و شوهرته

بزار بگه

انقدر دنبال حواشی نباش 

به خودت و نی نی انرژی+ بده

چاره نداشتیم الانم بچه م بیادش اول دخالتاشونه

نمیدونی چه داستانیه، مال من هر روز عصر از ساعت ۴:۳۰- ۵ تا ۹-۹:۳۰ میان میشین وردلم، هی جیغ این بچه رو درمیارن، خیلی هم ادعای با فرهنگی و باشعوری دارن، نمیگن آدم هر روز نمیره خونه یکی ساعتها بشینه، شاید بخوان یه روز خودشون تنها باشن

... و من به تو ایمان دارم...
ننه شوهره من که کلا دو سه بار دخترمو دیده بهش میکه دختر منه .عووووووق اگه حاضر جوابی هست بگه چی بهش ...

چی بگم‌گاهی از ذوقشون هست یا هرچی ولی اصلا این حرف رو قبول ندارم بچه فقط مال پدر و مادرشه

همسایه مادرشوهرم همش نوه ش تو دست و پاشه حتی شبا پیش مامان جونش میخوابه اونم عروسش طبقه بالاشون هست حتما مادرشوهرم توقع داره منم بچم بدم دستشون بدم عین همسایه شون

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
2706