2737
2734
عنوان

خیلی بدم اومد از این حرکت

512 بازدید | 36 پست

ما با مادرشوهرم اینا تو یه ساختمونیم دیشب نبودند بیرون بودند داشتیم شام میخوردیم یه دفعه صداش از پشت درمون اومد

نشسته بود رو پله ها و داشت گل هامون بررسی میکرد یهو شوهرم درو باز کرد جاخوردیم

بعدم اومد تو و اصلا به روی خودش نیورد که کارش زشت بوده

بعدم بحث بچه شد گفتش که اره بچه مال ماست 

یعنی که چی مال ماست این از الان مبخواد رئییس بازی در بیاره 

خدا فقط به دادم برسه

تیکر یک سالگی پسر گلم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو هر موقعه پسرت حامله شد زایید بچه میشه مال شما 😣

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

فکر کنم از اون خانم هاست که اگه باهاش لج کنی بدتر میشه نه بی زبون باش نه واضح باهاش بجنگ

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2738

یعنی چی داشت گل هامون بررسی میکرد؟شاید بنده خدا داشته گل ها رو نگاه میکرده،اگه هم گفته بچه مال ماست از دوست داشتنه،فکر کن همین جمله رو مادر خودت میگفت چقدر کیف میکردی که ببین مامانم بچمو چقدر دوست داره

یعنی چی داشت گل هامون بررسی میکرد؟شاید بنده خدا داشته گل ها رو نگاه میکرده،اگه هم گفته بچه مال ماست ...

اومده بود پشت در نشسته بود رو پله ها خب میتونست زودتر صدا بزنه من دارم میام ..

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
میخواست تیکه ش به مامان من بزنه که از الان من رییسم مامانت هیچ کاره س

ولش کن انشالله بچه که اومد هی جلوش از مامانت در مورد بچه مشورت بخواه 😁😁😁بدجنس کی بودم من

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
فکر کنم از اون خانم هاست که اگه باهاش لج کنی بدتر میشه نه بی زبون باش نه واضح باهاش بجنگ

دقیقا همینطورم 

خیلی محبت و خوبی ها کرده در حقمون ولی نیش و کنایه هم میزنه

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
2706