2737
2734
عنوان

به خواهر شوهرم چی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 117 پست
😂😂😂 ببخشید فدات شم.  چمیدونم اینا میگن. من که خیلی بدم میاد. بیا برا تو، بزن لهشون کن.  ...

خدا بزنتشون من چیکارم😁😁😁

بهشون بگو شیرازیا هرچی هستن شعور معرفتشون زبان زده مثل شما از مشکل بیشعوری رنج نمیبرن

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خجالت کجا بود خواهر میشینن منو نصیحت میکنن میگن تو خودتم مشکل داری😂😂 برا اینا دعوا و عصبانیت فقط ...

کسایی که با حرف عادی حریمشون رو نمی شناسن گاهی لازم یکجا بهشون نشون داد که هر کاری دوست دارن نباید انجام بدن من مخالف دعوام ولی یک برخورد قاطع گاهی لازم

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد
حالا واقعا بچه های من هم از بچه خودشون هم از بچه های جاریم بهتر و باتربیت ترن. حتی شوهرخواهرشوهرم گف ...

ول کن بگوشوهرت یکباربهشون تذکربده اگرنشدخودت یبارانچنان حالشون بگیردگه دخالت نکنن باحرفات مشخصه بهت حسادت میکنن 

2728
ارام باش خواهر  اسم شیرازیت بد در رفته مثل اینکه می خوان لباس بعضیارو مسخره کنن می گن دهاتی خب ...

ب نظر من کسای که همچین حرف میزنن یه مشت تازه ب دوران رسیده ان 😠😠😠

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
اتفاقا شیرازیا پرانرژی ان من خودم خیلی رفت و امد داشتم قبل کرونا

انشالله کرونا تموم بشع بازم بیا قدمت سرچشم 

اره والله همین که زندگی رو سخت نمیگیریم واسه بعضیا شده عقده

اين حرفا رو اگه بيان به خودت بگن مثلا بگن فلانى به بچه كار ياد بده كارى كن زرنگ شه و فلان ايرادى نداره ولى اينكه به يه بچه كوچيك يه لقب بدن خيلي بده تاثير دازه روى اعتماد به نفسش اين مارا واقعا اخلاقي نيست 

يكى ميگفت يه دختر هفت سالش تو مهمونى گفتن جيغ جيغو و بچه بعد چندروز همش گريه ميكنه ميگه چرا اينجورى ام از خودم خوشم نمياد صدام بده!!!

يه پسر بچه ٤ ساله رو عموش برده استخر و هى بهش گفته تو چاقي تو تنبلى بچه ديگه حاضر نيست استخر بره 

اينا تاثير گذاره رو بچه ها ، كاش ياد بگيرن همه كه نبايد اين حرفا رو زد و اين رفتارا رو كرد بچه خيلي حساسه...😞

مامان منم تا ۲۷ سالگی که ازدواج کردم نمیزاشت کار زیادی توی خونه انجام بدم. هیچ جایی ام نمیزاشت کمک کنم حتی تو مهمونی. حتی خونه خودمونم وقتی دختر خونه بودم سر مثلا ظرف شستن یک بار هم من میخواستم انجام بدم می‌گفت نه تو دستات خراب میشه. اگر هم کاری میکردم انگار داره با مهمون برخورد می‌کنه هی تشکر میکرد می‌گفت خودتو به زحمت انداختی مادر من راضی نیستم به زحمت بیفتی. منم دختر دار بشم باهاش قطعا مثل مادرم رفتار میکنم. این که بهم ارزش میداد باعث شد همیشه برای خودم ارزش قائل بشم و فکر نکنم ارزشم به کار کردنه. حتی همسرمم از مادرم یاد گرفت و وقتی دید مادرم انقدر سر مثلا یه جارو کشیدن با من تعارف می‌کنه اونم مثل مامانم رفتار کرد و الان خودش بیشتر کارهای خونه بجز آشپزی رو انجام میده و یاد گرفته بابت همون آشپزی هم متوقع نباشه و حوصله نداشته باشم خودش انجام میده. همیشه ام مثل مامانم بابت کوچکترین کاری ازم تشکر میکنه

2738
ول کن بگوشوهرت یکباربهشون تذکربده اگرنشدخودت یبارانچنان حالشون بگیردگه دخالت نکنن باحرفات مشخصه بهت ...

امروز فردا میام از ماجرای دعوامون تاپیک میزنم براتون😂😂

جدا از همه جبهه گیریها خودت بچتو دستور پذیر و مسئولیت پذیر بار بیار. چون ۶ سالشه. اگه الان عمش میگی ‌کار بلد نیستی بعدا خودت میگی و بعد ترش شوهرش پس زرنگ بار بیار اگه بچه ای کاری باشه و عمش بهش دستور بده و انجام بده اصلا بد نیست واسه ایندش خوبخ. من دخترم ۱۹ ماهشه همیشه بهش کار دادم خودمم اینجوری بزرگ شدم و بسیار با اعتماد بنفس و کاری زرنگم

روانشناسی کودک

منم مادرشوهرم به بچم میگه مثلا برو فلان چیز بیار نره میگه اینم کارکن نیست،دختردراز خودش 16سالشه بشقابش از وسط هال برنمیداره من دلم نمیخواد بچم بهش یه چی بگم انجام نده ولی زورم میگیره که فکر میکنه مث دخترخودشه جون دخترش بالا میاد اگر یه لیوان ببره تو اشپزخونه

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
ببین بچش غذا که نمیخوره، به هیچیم توجه نداره کار خودشو میکنه، خیلی لوسه، دیر یاد میگیره، مثلا دختر م ...

عزیزم اسم روش نذار گناه داره مثلا خونتون میان وقتی می ری خونشون به بچت می گن اینو بده اونو بده تو همین کار رو بکن بعد برگرد رو به مامانش بگو دارم کار گرفتن از بچه بقیه رو از شما یاد گرفتم دارم درس پس می دم

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد
ب نظر من کسای که همچین حرف میزنن یه مشت تازه ب دوران رسیده ان 😠😠😠

دقیقا فرهنگ پایینی هم دارن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
اين حرفا رو اگه بيان به خودت بگن مثلا بگن فلانى به بچه كار ياد بده كارى كن زرنگ شه و فلان ايرادى ندا ...

همون دیگه اونشب که سیرها خراب شده بودن، شوهرخواهرم همش به دخترم گیر میداد من گفتم اولا که اصلا دختر من نبوده، بعدم چرا همش گیر میدین بهش؟ گفت داریم شوخی میکنیم، گفتم شوخی رو من و شما که بزرگتریم میفهمیم نه این بچه 6ساله.دیگه ازین شوخیا با دخترم نکنین. چشاش 8تا شده بود همینطوری مبهوت به من زل زده بود نمیدونست چی بگه. هنوز قیافش یادمه. 

فکر کنم باز باید همون جمله ها رو تکرار کنم براشون.

2706