2733
2734

این خانومای وابسته بدون شوهر هیچی نیستن  

و به همین دلیل شوهره هرچقد بخواد زور میگه و بهشون ستم میکنه 

تو یه تاپیک دیدم طرف نوشته بود شوهرم کتکم زده الان پیام داده منت کشی میکنه 

بعد یکی از کاربرا گفته بود چجوری واقعا کتک میخورین و هیچ کاااری نمیکنین؟ 

اینم گفته بود حالا همیشه که کتک نمیخورم اخرین بار شیش ماه پیش کتک خوردم😐لحظات خوش هم زیاد داریم باهم 😐لحظات خوش بخوره تو فرق سر شوهرت 

جالب بود ک از شرایطش راضی بود

ازین موارد خیلی زیاد دیدم

بنظرتون دلیل این وابستگی افراطی چی میتونه باشه؟ که باعث شه زن هیچ شخصیتی برای خودش قائل نشه و کتک زدنو جزیی از زندگبش بدونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چون مستقل نیستن و همه چیو تو شوهر میبینن

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.

😐 منو تو یه مستند گذاشته به اسم زنان قانون اونو ببین 

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

این مدلی اسکول من فقط تو نینی سایت میبینم والا

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738

خانواده ی نامناسب وقتی کسی بشته ادم نباشه کتکو حق خودش میدونع 

یه لقمه میخوره تا زنده بمونع چون اگه طلاق بگیره کسی پشتش نیست وبهش به چشم هرزه نگاه میکنن 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜

ایرانی خارجی ربطی نداره 

ب تیپ شخصیت ربط داره

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم
2706