2733
2734
عنوان

شما با مهمونایی ک ب داشته هاتون چشم دارن چیکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 98 پست
این سری ک اومدن حتما میگم حتمناااااا.مثلا شوهرم واسه تولدم واسم النگو خرید رک میگه از کجا اوردی خرید ...

تا میگه از کجا اوردی بگو رفتیم دزدی بانک مرکزی را تخلیه کردیم ...تا خفه بشن ...

ن کاری ب شهرستان و تهران نداره بعضیا ذاتشون خسیس و ندید به دید هست ...تا میگه چرا فروشگاه بگو خرید کم واسه فقیر ها و خسیس هاس ....ما که خداروشکر هنوز انقدر دستمون تنگ نشده ک بریم دوتا دوتا وسیله بخریم 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
اره میگم این سری ک اومد.بعدم من نمیام تو کجا هر روز هر روز با دوتا بچه بلند میشی میای خونه من

وقتی زنگ زد بگو من کار دارم نیایید یا بگو میخوام استراحت کنم اصلن نزار زیاد بیان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا جدی باش وبهشون رو نده  والا چ کاریه بعد بشینی خودتو بخوری هی بگی دیدی اینکارو کرد اینو گ ...

شوهرم میکه بنداز گردن من بگو شوهرم دوست نداره یا مثلا شوهرم نمیزاره مفدی بدوزم بازم نمیتونم

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2731
عزیزم معلومه خیلی پز میدی

ب ولله قسم نه.اصلا ادم پزی نیستم 

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم

[QUOTE=145009693]وقتی زنگ زد بگو من کار دارم نیایید یا بگو میخوام استراحت کنم اصلن نزار زیاد بیان [/QUOTE یهو پشت درن😐

تقریبا 17سال یا 16ساله لمسی اومده ک

نمیدونم ولی انموقع داداش بزرگم گوشی خرید و فروش میکرد یدونه واسم اورده بود

2738
شوهرم میکه بنداز گردن من بگو شوهرم دوست نداره یا مثلا شوهرم نمیزاره مفدی بدوزم بازم نمیتونم

چ شوهر پایه ای خوش بحالت 

خودت میدونی بشین فک کن ببین ادامه بدی چی میشه تهش کجاس 

تا میگه از کجا اوردی بگو رفتیم دزدی بانک مرکزی را تخلیه کردیم ...تا خفه بشن ... ن کاری ب شهرستان و ...

واقعاااا ب این فکر نمیکنن ک مثلا ما تو تهران 70پول پیش خونه دادیم اومدیم شهرستان 50 تومن دادیم این بقیه پول 70 تومنس.فقط دهنشونو باز میکنن میریزن بیرون.

چ شوهر پایه ای خوش بحالت  خودت میدونی بشین فک کن ببین ادامه بدی چی میشه تهش کجاس

شوهرم اصلا مثل من نیس.رکه عجیب.اصلا ب رو‌نمیمونه هر کی هر چی بگه جوابشو میده با سیاست.بخاطر اون همه میدونن وقتایی میان ک شوهرم نیست فقط دوستش شبا میاد

اخه از مدل گفتنت حدس زدم

من قبلن تهران بودم تهران اصلا اینطوری نیستن ادمای خیلی چشم ودل سیری دارن خیلی.نمیدونستم شهرستان اینطوریه

من قبلن تهران بودم تهران اصلا اینطوری نیستن ادمای خیلی چشم ودل سیری دارن خیلی.نمیدونستم شهرستان اینط ...

اره منم تهرانم 

ولی حدس زدم شما پیششون از تهران گفتید اونا هم حسود ن شایدم میخوان بدونن تهرانی ها چی کار میکنن

2706