2726

شوهرم یه دوست داره میگه نمیتونم ولش کنم همین یه دوست رو دارم و فلان و بسان.وقتی میان خونمون ب همه چی چشم دارن مثلا من دیروز صورتمو با صابونم شستم یادم رفت بردارمش کثافت دیشب رفته یا صابون من صورتشو شسته بعدم اومده میگه پولدارینا هم مایه دستشویی گذاشتین هم صابون😣😣😣یا میگه لباسشوییتون قشنگه یا میگه فلان چیزت قشنگه کلا خیلی اعصابمو خورد میکنه بعد اینکه میرن دقیقا همون وسایل میترکه خراب میشه.از اینورم خواهر ناتنی دارم پری روز اومدن خونمون دختراش بزرگنا دخترش 8 سالشه همه جارو نگاه کردن جا کفشی داخل کشوهای لباسم آشپز خونه اتاق خواب انقد دکمه گوشی شوهرمو زدن دکمش خراب شد ابجیم یبار نگفت بچه نکن بچه نکن .یا مثلا اون یکی ابجیم میاد خونم میگه چیدمان خونتو دوس ندارم اینطوری بچین اینطوری بچین فلان کن.نظرهای بیخود میده.کلا مهمونایی ک میان خونمون اعصاب خورد کنن ب شوهرم میگم من باردارم استرس سمه میگه چیکار کنم میگن بیایم بگم نیاین. شوهرم میگه مشکل از توعه ک اینطوری میکنن هر کاری میکنن فقط میخندی.میشه کمکم کنین بگین چیکار کنم.یا مثلا همسایه هم حتی اذم سو استفاده میکنه فهمیده خیاطم همه چیو میاره میگه مفدی بدوز.یعنی کل فامیل اینطورناااا مفدی میارن من میدوزم

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم

خداروشکر داشته ایی نداریم ۱ ساله مهمونی هم نداریم 😊😊😊

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو نمی تونم بدوزم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
خداروشکر داشته ایی نداریم ۱ ساله مهمونی هم نداریم 😊😊😊

بیشتر بخاطر صابونه اعصابم خورده میگم ب صابونم چشم دارن یه صابون چیه اخه.

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم

مثل بچه های داداش من چندبار اومدن خونه فقط پسرش توی شورت و سوتین های منو. نگشت من چندبار چیزی نگفتم ولی چندشب پیش گفتم نکن نگرد خوشم نمیاد محمد ( شوهرم) بفهمه دعوا میکنه چندبار اینکارو کرد مامانش چیزی نمی‌گفت منم میگفتم مامانش حتما دعوا میکنه دیگه من چی بگم ولی دیدم ن بابا اونم براش مهم نیست 

بگو نمی تونم بدوزم 

اره دوختنی رو‌میگم حاملم نمیتونم ولی از حرفاشون بدم میاد

یه دفعه لباس همسایت رو خراب کن دیگه بهت نمیده 😐

چیز دیگه ام نوشتم راجب اونام نظر بده خب😔

باقیشو نمیدونم

چون ی جورایی بی شعوریه و نیاز به برخورد جدی داره

که به شخصه ترجیح میدم تحمل کنم تا اینکه حرفی بزنم

اما راجع به خیاطی بگو گردن درد دارم

بعد ی مدتم بگو دکتر رفتم گفته خیاطی خیییلی واسه شرایطت مضره دیگه کار نمیکنم

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2706