2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون یعنی فقط دوشنبه ها باید برم

نه عزیزم

اون بازار اسمش دوشنبه بازار هست وگرنه همیشه بازه یه خیابون هست درواقع ولی بهش میگن دوشنبه بازار

دوشنبه ها دست فروشا هم میان

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
مبارک  من دیروز خریدم میترسم

نباید وقتی انقدر رو پیکه قیمته خرید کنی

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
طلا را قیمت تابلو برمیداره یاچقد کمتر از تابلو؟

احتمالا قیمت تابلو نهایت دو یا سه تومن زیر قیمت

یه زمانی میخواستم طلا بفروشم چندین جا قیمت کردم اون زمان طلا گرمی 100 هم نبود یادمه 500 تومن بیشتر از جاهای دیگه واسم قیمت کرد

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
طلا را قیمت تابلو برمیداره یاچقد کمتر از تابلو؟

بعدشم طلا رو نمیشکنه یا سیاه نمیکنه چون بلافاصله داره میفروشه

فقط خودشونو  میبینن دعا میکنم طلا انقدر  بیاد پایین  بشه ۴۰۰ ۵۰۰

مردم ی مشت احمق سود جو هستن..فک نمیکنن طلابره بالا پوشاک مسکن موادغذایی همه چی میرع بالا نمیدونن ی مشت مردم بدبخت بدبخت تر میشن..تای چیزگرون میشه هجوم میبرن براخریدش واقعامتاسفم هرچی سر این مردم میادحقشونه

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2706