2726
عنوان

شما جای من بودین اقدام میکردین واسه بارداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 29 پست

تازه عروسی کردی ولی زود بچه دار شدن بهتر از بچه دار نشدنه😶

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
بخاطر تخمدان پلی کیستیک بودنت برو اقدام عزیزم چون امکان داره سخت باردار بشی حرفمو پشت گوش ننداز خود ...

عزیزم امضات خبرمیده ک دلت خیلی پره..انشالا باردار میشی اصلا استرس نداشته باش.پیش یه دکتر خوب برو فقط یک دکتر..اگ اصفهان میتونی بیای بگو تا بهت معرفی کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودمم بخاطر خط اول نمیخوام ولی دکتر رفتنم بخون 😄

بقیشم خوندم . اکثر ما کیست داریم و همه دکترا میگن امکان داره دیگه بچه دار نشی . حرفی که اکثر خانمها شنیدن و اکثرا مثل خوده من تو اولین اقدامم باردار شدن . من هفت سال جلوگیری با قرص داشتم و با اولین اقدامم باردارشدم

2728

عزیزم کیست تخمدان اگر به موقع رسیدگی کنی مشکلی برا باروری نداره نگران نباش من از 16 سالگی تا الان ک 25 سالمه کیست ریز داشتم هی با دارو یا خودبخود رفع میشه باز میاد ولی دکترم گفت مانعی نداره اگر تحت نظر باشی برای بارداری چون مشکل شایعی هست چیز خاصی نیست من جات باشم یکی دوسال صبر میکنم اخلاق شوهرم دستم بیاد بعد

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...
عزیزم امضات خبرمیده ک دلت خیلی پره..انشالا باردار میشی اصلا استرس نداشته باش.پیش یه دکتر خوب برو فقط ...

اره عزیزم هرراهی رو رفتم نشده ن اصفهان نمیتونم بیام ممنون💜

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
بقیشم خوندم . اکثر ما کیست داریم و همه دکترا میگن امکان داره دیگه بچه دار نشی . حرفی که اکثر خانمها ...

من بیست و دو سالم بود و به خاطر کیست و حرف دکتر که گفت تا ده ساله دیگه هم بچه دار نمیشی جلوگیری نکردم دقیق بعد. از دوماه باردار. شدم
خدا رو. شکر الان دوتا بچه سالم دارم ولی خب سنم کم بود و. بی تجربه
خیلی هم ادم نباید حرف دکترا گوش کنه

فکرش نباش، باردار میشی. منم۹ماه بعد عروسیم باردار شدم راحت تنبلی تخمدان شدید داشتم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
 خودمم بخاطر خط اول نمیخوام ولی دکتر رفتنم بخون 😄

اونجا تعطیل شد دو ساله باهم هستیم ۲۸ سالشه چتد بار پیشنهاد داد بعد بخاطر وضع اقتصادی گفت نه نمیتونم ازدواج کنم دیشبم گفت همه جوره هستم فقط نمیتونم ازدواج کنم منم ازش خداحافظی کردم  اون گفت نرو ولی خودم جدا شدم

اونجا تعطیل شد دو ساله باهم هستیم ۲۸ سالشه چتد بار پیشنهاد داد بعد بخاطر وضع اقتصادی گفت نه نمیتونم ...

نه نمیاد بیادم نتیجه ای نداره

چون میفهمه دیگه قصدت واسه ازدواج جدی شده

با طُ بودن ز همه دست کشیدن دارد...  
2706